ارزان ترین دوربین خودرو | ارزانترین دوربین ماشین
ارزان ترین دوربین خودرو چیست و دارای چه امکانات و ویژگی‌هایی است؟

ارزان ترین دوربین خودرو چیست؟

دوربین خودرو یک وسیله نظارتی است که به دارندگان خودرو از روش‌های گوناگون کمک می‌کند. داشتن دوربین خودرو تا حد زیادی می‌تواند مایه آرامش خاطر مالکان خودرو باشد. این دوربین‌ها قیمت‌ بسیار ارزانی داشته و در مقابل کاربردهای گسترده‌ای دارند. در این مطلب از وبلاگ دوردیدتک، ارزان ترین دوربین خودرو و قابلیت‌های آن را معرفی می‌کنیم.
دوربین خودرو یک وسیله نظارتی است که می‌تواند مانع بسیاری از مشکلات در هنگام رانندگی یا در هنگام توقف خودرو شود. دوربین‌های خودرو به نحوی طراحی می‌شوند که بتوانند در وضعیت‌های نوری و آب و هوایی مختلف تصاویر قابل تشخیص و شفاف ضبط کنند. آنها همچنین سنسورهایی برای تشخیص حرکت و ضربه به خودرو دارند و در صورت بروز هر مشکلی، به صورت خودکار روشن شده و از اتفاقات تصویربرداری می‌کنند. با توجه به این امکانات و ویژگی‌ها، دوربین‌های خودرو اغلب وسایلی ارزان محسوب می‌شوند که قیمت آنها کسری از قیمت خودرو هم نیست.
به همین دلیل لازم است که در هنگام انتخاب دوربین خودرو ، بیشتر به کیفیت و کارکرد آن توجه کنید تا ارزان بودن قیمت آن، چرا که دوربین بی‌کیفیت و با کارکرد ضعیف ارزش هزینه کردن ندارد. دوربین‌های خودرو وای فو از جمله دوربین‌های خودرو هستند که ضمن داشتن کیفیت بالا و ویژگی‌های فنی تاثیرگذار، قیمت بسیار ارزانی دارند. در ادامه ارزان‌ترین مدل از این نوع دوربین‌ها معرفی می‌شود.
ارزان ترین دوربین خودرو

دوربین خودرو وای فو مدل A118C2

این مدل از دوربین‌های خودرو وای فو ارزان‌ترین دوربین خودرو در میان محصولات مناسب بازار را ارائه می‌دهد. این دوربین در مقابل قیمت ارزانی که دارد، مجموعه‌ای از قابلیت‌های پیشرفته ارائه می‌دهد که برخی از مهم‌ترین آنها شامل موارد زیر می‌شود:
  • کیفیت FULL HD با زاویه دید ۱۳۰ درجه
  • سنسور لرزش‌گیر دوربین که بدون افت کیفیت در جاده‌های خاکی هم تصویر ضبط می‌کند
  • ماژول GPS که با استفاده از آن می‌توانید اطلاعات محلی را نیز همراه با تصاویر ضبط کنید
  • تصویربرداری در شب
  • سنسور شوک و ضربه
  • فعالیت در حالت پارک
همانطور که می‌بینید این دوربین با این وجود که ارزان ترین دوربین خودرو است، انواع امکانات لازم برای دوربین‌های خودرو را ارائه می‌دهد. دلیل انتخاب این مدل قبل از هر چیز همین موضوع، یعنی کیفیت بالای خدمات و امکاناتی است که به کاربر ارائه می‌دهد.
بسیاری از دوربین‌های خودرو با قیمتی بسیار ارزان و غیر منطقی ارائه می‌شوند. این دوربین‌ها بسیاری از قابلیت‌های ابتدایی دوربین‌های خودرو را نداشته و می‌‌توان آن‌ها را به نوعی دوربین‌های ورزشی در نظر گرفت. این دوربین‌ها هیچ قابلیتی برای حذف لرزش، یا ضبط تصویر در شرایط نور کم ندارند.
این در حالی است که دوربین خودرو وای فو مدل A118C2 انواع امکانات تخصصی و لازم برای تصویربرداری در خودرو و ضبط تصاویر در شرایط مختلف نوری و آب و هوایی را دارد. این دوربین همچنین با پشتیبانی از امکان تصویربرداری در شب، به رانندگان اجازه می‌دهد در هنگام شب نیز تسلط خود را به محیط و رانندگی خود حفظ کنند.

سخن پایانی

دوربین خودرو یک وسیله نظارتی کارا است که داشتن آن به راننده و مالک خودرو کمک‌های زیادی می‌کند. دوربین‌های خودرو با توجه به ویژگی‌ها و امکاناتی که ارائه می‌دهند، قیمت‌های مختلفی دارند. نکته بسیار مهم در انتخاب دوربین خودرو کارکردها و انواع قابلیت‌های آن است. در این مطلب سعی کردیم ارزان ترین دوربین خودرو که همزمان قابلیت‌های فنی بالایی نیز داشته باشد را به شما معرفی کنیم.