درباره ما 

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان به این وب سایت، با سختی های خرید لوازم الکترونیک به روز، با برند شناخته شده، گارانتی و پشتیبانی معتبر در ایران مواجه بوده ایم. از این رو به عنوان افراد علاقه مند به کالاهای نوین در حوزه تکنولوژی، بر آن شدیم تا اقدام به واردات برندهای مطرح کالای الکترونیک و فروش مستقیم آن با قیمتی عادلانه و گارانتی معتبر به مصرف کننده نهایی نماییم.

 

ما در “دوردید” تصمیم گرفته ایم هرگز با هدف کسب سود بیشتر به سراغ فروش کالاهای کم کیفیت با برندهای متفرقه و ناشناخته نرویم. ما در “دوردید” برای آنکه “تجربه یک خرید خوب” را برای مشتری رقم بزنیم، اقدام به راه اندازی واحد پشتیبانی فنی کرده ایم که به ارایه خدمات پشتیبانی رایگان برای تمام محصولات شرکت می پردازد. در واحد پشتیبانی، همکاران ما با حوصله تا رفع تمام سوالات و دغدغه های مشتریان در کنارشان خواهند بود حتی اگر لازم باشد برای یک تماس تلفنی بیش از یک ساعت زمان بگذارند.

 

در حوزه گارانتی نیز همواره تلاشمان آن بوده است که بر خلاف روال رایج “عدم قبول کالا تحت پوشش گارانتی به بهانه های مختلف”، به گارانتی خود متعهد باشیم و به دلایل غیر واقعی از قبول گارانتی امتناع ننماییم.  در “دوردید” برای آنکه “تجربه یک خرید با خیال راحت” را برای مشتری رقم بزنیم، به مشتری تعهد عودت وجه کالا ظرف مدت ۷ روز را میدهیم، چون درک می کنیم که علی رغم تمام تلاش های ما، ممکن است مشتری ما از خدمات یا محصولات ما به هر دلیل رضایت کامل نداشته باشد یا حتی به دلایلی نظرش در مورد خرید یک محصول عوض شده باشد.

 

در حال حاضر ما در “دوردید” در حوزه های دوربین های مداربسته، سیستم های امنیتی هوشمند، دوربین های ورزشی و دوربین های خودرو فعالیت می کنیم. تمام کالاهای عرضه شده در “دوردید”، مستقیما توسط این شرکت وارد و به فروخته می شود. همچنین خدمات گارانتی و پشتیبانی محصولات نیز مستقیما توسط “دوردید” صورت می پذیرد.

 

با تمام تلاش هایی که در جهت ارایه محصولات و خدمات متمایز کرده و می کنیم، می دانیم که در کار خود ضعف هایی داریم و از این رو خواهشمندیم هر جا که در کار ما ایرادی میبینید با نظرات خود به ما در رفع آنها کمک نمایید. ما به این موضوع که «مشتریان ناراضی بهترین منبع برای شناخت ضعف های ما» هستند اعتقاد کامل داریم. از این رو در صورتی که از کالاها یا خدمات ما ناراضی هستید یا هرگونه پیشنهادی دارید، لطفا نظرات خود را با ما از طریق ارسال ایمیل به management@doordidtech.com در میان بگذارید. این ایمیل به طور مستقیم توسط مدیریت شرکت بررسی میشود و نتیجه بررسی در کوتاهترین زمان به اطلاع شما خواهد رسید.

 

فروشگاه اینترنتی دوردید تک (شرکت ژرف بینان دورهای نزدیک، سهامی خاص)

گلناز نعمتی، مدیر عامل