دوربین ثبت تصادفات
دوربین ثبت تصادفات – کاربردهای مناسب و متفاوت این دوربین‌ها

مقدمه

دوربین ثبت تصادفات درون ماشین، امروزه کاربرد بسیار زیادی دارد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در جاده‌ای تصادف کنید و در آن زمان هم مامور راهنمایی و رانندگی در محل تصادف حضور نداشته باشد. البته طبیعی است چون در اکثر مواقع پلیس راهنمایی و رانندگی پس از وقوع تصادف سر می‌رسند. سپس پس از پیگیری و مرور شواهد، مقصر تصادف را معرفی خواهند کرد. اما نکته مهم در خصوص این موضوع، اشتباهاتی است که مامورین راهنمایی و رانندگی در معرفی مقصر تصادف مرتکب می‌شوند. برخی اوقات هم مقصر حادثه مامور مربوطه را گول می‌زند و گاهی هم صحنه تصادف را به شکل دیگه‌ای تغییر می‌دهد.

دوربیت ثبت تصادفات در این مواقع کمک می‌کند که مقصر تصادف به سادگی شناخته شده و حق کسب پایمال نشود. این دوربین می‌تواند کمک‌های بسیار زیادی به شما کند، برای مثال با استفاده از این دوربین شما می‌توانید در صورت عدم تقصیر در تصادفات، خسارت خود را دریافت کنید. در ادامه این مطلب وبلاگ دوردیدتک تصمیم داریم، به طور کامل‌تر در مورد دوربین ثبت تصادفات توضیح دهیم.. همچنین یک نمونه از بهترین دوربین‌های ثبت تصادفات جاده‌ای را به شما معرفی خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

دوربین ثبت تصادف

در این بخش از مطلب کالایی به اسم دوربین ثبت تصادفات را به شما معرفی می‌کنیم. این دوربین‌ها به طور معمول به بهترین کیفیت و سرعت از صحنه وقوع تصادف به شکل اتوماتیک فیلمبرداری می‌کنند. در این صورت شما می‌توانید، فیلم مربوط به تصادف را به مامور راهنمایی و رانندگی نشان دهید و از به وجود آمدن مشکل برای خود جلوگیری کنید.

برای مثال ممکن است که در تصادف عدم مقصر بودن شما اثبات نشده و در نهایت کوپن بیمه شما بسوزد یا با مشکلاتی نظیر تصادف با عابر پیاده رو به رو شده باشید. در واقع این دوربین می‌تواند به عدم بی‌گناهی شما شهادت بدهد. بنابراین نتیجه می‌گیریم که در حال حاضر وجود دوربین ثبت تصادف در خودروی شما امر بسیار حیاتی و مهم به حساب می‌آید. البته امتیازات بسیار زیاد دیگری هم در این دوربین‌ها وجود دارد، که می‌تواند باعث عدم بروز مشکلات برای شما شود. در انتهای مطلب به طور ویژه به تعریف این امتیازات می‌پردازیم.

اگر در جاده با خودروی و یا عابری تصادف کردید و دوربین ثبت تصادفات شما صحنه را ضبط کرد، می‌توانید از این فیلم در مواقع ضروری استفاده کنید. برای مثال این فیلم‌ها را می‌توانید به کارشناس و یا مامور راهنمایی و رانندگی، دادگاه و همچنین بیمه نشان دهید و خود را تبرئه کنید. در این صورت مقصر تصادف به سرعت شناخته خواهد شد. از این فیلم‌ها می‌توان به عنوان یک روش دفاعیه در دادگاه بهره برد.

دوربین ثبت تصادفاتامتیازات این دوربین‌ها

به غیر از مواردی که ذکر شد، دوربین ثبت تصادف امتیازات متعدد دیگری هم دارد. اکثر این دوربین‌ها با کیفیت بسیار بالا هم در شب و هم در روز فیلمبرداری می‌کنند، زاویه دید ۱۸۰ درجه دارند و به خوبی وقایع را ضبط می‌کنند، وضوح تصویر مناسبی دارند، برای اثبات مزاحمت‌های خیابانی هم قابل استفاده می‌باشند و همچنین شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی از بابت تمام شدن شارژ باتری دوربین ثبث تصادف ماشین خود، آن را به رابط فندکی خودروی وصل کرده و از راه دوربین خود را شارژ کنید.

دوربین ثبت تصادفاتگرفتن حق بیمه

با توجه به اشتباهاتی که در برخی موارد از سوی مامورین راهنمایی و رانندگی در معرفی مقصر تصادف رخ می‌دهد، دیده شده که بسیاری از افراد با وجود عدم تقصیر در تصادف و خسارت ماشین خود، حق بیمه‌ای هم دریافت نکرده‌اند. کار دوربین ثبت تصادف این است که در زمان وقوع تصادف، به بهترین شکل مقصر را معرفی می‌کند. با توجه به کیفیت بالای دوربین‌های ثبت تصادف، شما می‌توانید در صورت عدم تقصیر در حادثه، به راحتی حق بیمه خود را دریافت کنید. در زمانی که تصادف شدیدی رخ می‌دهد و حتی منجر به فوت فردی شود هم تفاوتی ندارد. زیرا دوربین ثبت تصادفات در این مواقع می‌تواند مقصر حادثه را مشخص کند. دوربین‌های بسیار زیادی با برندهای مختلف وجود دارند که شما می‌توانید با خرید و نصب یکی از آن‌ها در خودروی خود، با خیال راحت‌تری رانندگی کنید.

خصوصیات دوربین‌ثبت تصادفات

احتمال وقوع تصادف همیشه وجود دارد، حتی اگر شما هم راننده بسیار محتاطی باشید و کلیه قوانین را رعایت کنید، باز هم افرادی هستند که با بی‌احتیاطی محض تصادف‌های مختلفی را در جاده‌ها رقم می‌زنند. در این بخش از مطلب تصمیم داریم خصوصیات بهترین دوربین‌های ثبت تصادفات را به شما معرفی کنیم. خصوصیاتی که به شما کمک می‌کند، به سادگی بی تقصیر بودن خود در تصادف‌ها را ثابت کنید.

شما باید در انتخاب دوربین ثبت تصادفات دقت کنید. همه برندهای این دوربین معتبر و باکیفیت نیستند. در ضمن برخی از دوربین‌ها هستند که زوایای مناسبی را در اختیار شما قرار نمی‌دهند. برخی دیگر هم از حافظه مناسبی برخوردار نیستند و باعث می‌شوند که شما در واقع ضروری به مشکل بخورید. شما باید دوربینی خریداری کنید که با بهترین کیفیت ممکن از حوادث خودروی شما فیلمبرداری کند، حافظه مناسبی داشته باشد، تمامی زوایا را در اختیار شما بگذارد و همچنین قابلیت فیلمبرداری باکیفیتی در شب داشته باشد. بنابراین سعی کنید در خرید دوربین ثبت تصادفات خود عجله نکرده و دوربین با کیفیتی را خریداری کنید.

دوربین ثبت تصادفاتسخن پایانی

در این مطلب از وبلاگ دوردیدتک به معرفی دوربین‌ ثبت تصادفات پرداختیم و متوجه شدیم که یک دوربین ثبت تصادف چه ویژگی‌هایی دارد. به شما پیشنهاد می‌کنیم که دوربین‌های ثبت تصادف را حتما خریداری کنید. کاربردهای متعدد این دوربین‌ها مطمئنا کمک بسیار زیادی در زمینه اثبات عدم تقصیر در تصادفات، جلوگیری از مزاحمت‌های خیابانی و همچنین گرفتن حق بیمه به شما خواهد خواهد کرد.

همانطور که در بخشی از مطلب اشاره کردیم، دوربین ثبت تصادفاتی که از ویژگی‌هایی مانند زاویه دید ۱۸۰ درجه، کیفیت بالای فیلمبرداری در هوای تاریک و روشن، حافظه مناسب برای ذخیره فیلم‌ها، وضوح بالا در زمان فیلمبرداری، ضبط صدا، باتری داخلی قابل شارژ به وسیله رابط فندکی ماشین برخوردار باشد، بهترین گزینه برای شما به حساب می‌آید. چنین دوربینی در واقع چشم همیشه بیدار خودروی شما محسوب می‌شود. در نهایت آرزومندیم به هیچ عنوان با مشکلات تصادف در جاده مواجه نشوید