دوربین خودرو وای فو VIOFO
دوربین خودرو وای فو | ویژگی ها و امکانات

۸ ویژگی دوربین خودرو وای فو

خرید دوربین خودرو این روزها رواج بسیار زیادی دارد. اما برخی از مردم رضایت زیادی از دوربین‌های خودروی خود ندارند. چرا که دوربین آن‌ها از برند خوب و معتبری نبوده و در نتیجه کیفیت لازم را ندارد. اما خرید یک دوربین باکیفیت با برند معتبر و مشهور مطمئنا اوضاع را متفاوت می‌کند. به عنوان مثال دوربین خودروی وای فو یکی از دوربین‌هایی است که مزایا و امکانات فوق‌العاده جذابی دارد. برند وای فو از دوربین‌هایی برخوردار است که کیفیت فیلمبرداری و وضوح تصویر مناسبی دارد. برای آشنایی بیشتر با دوربین خودروی داخل ماشین وای فو با ما باشید.

دوربین خودروی وای فو VIOFO

دوربین خودرو وای فو

دوربین خودروی وای فو یکی از بهترین برندهای دوربین مداربسته اتومبیل است. شرکت وای فو دوربین‌های داخل خودروی خود را در چندین طرح مختلف تولید می‌‌کند، یعنی شما برای اینکه دوربین مورد علاقه خود را انتخاب کنید، گزینه‌های بسیار زیادی خواهید داشت. در ضمن شما برای خرید دوربین‌های داخل خودرو با برند وای فو نیازی نیست هزینه زیادی پرداخت کنید؛ قیمت این دوربین در مقایسه با سایر برندهای معتبر بسیار ارزان می‌باشد.

تاثیر برند در عملکرد دوربین

فرقی ندارد شما قصد خرید چه جنسی را دارید، به هر حال خرید جنس‌های تقلبی با نتایج ایده‌آلی همراه نمی‌شود. دوربین خودرو هم به همین ترتیب است. شاید اختلاف قیمت دوربین‌های تقلبی با دوربین‌ وای فو آنچنان زیاد نباشد، اما تردید نداشته باشید که کاربردها و طول عمر دوربین‌ خودروی وای فو بسیار بیشتر از دوربین‌های تقلبی با برندهای ناشناخته است. در ضمن شما می‌توانید با خرید دوربین‌های خودرو با برند معتبر از ضمانت‌نامه نیز برخوردار شوید. مزیتی که در دوربین‌های تقلبی وجود ندارد.

برخورداری دوربین‌های وای فو از سنسور حذف لرزش و ضبط خودکار

دوربین خودروی وای فو از دو ویژگی فوق‌العاده برخوردار است. وجود دو سنسور لرزش و سنسور ضبط خودکار باعث شده که خیال مالک خودرو از نحوه تصویربرداری این دوربین‌ها راحت باشد.

دوربین خودرو برند وای فو VIOFO

سنسور حذف لرزش

این سنسور کارایی بسیار خوبی برای خودرو دارد. نحوه کارکرد سنسور حذف لرزش به این شکل است که کلیه موج‌زدگی‌ها و لرزش‌هایی که در تصاویر در حال ضبط قرار دارد را به بهترین شکل حذف می‌کند. فرض کنید در یک جاده قرار دارید و قصد دارید از مناظر آن فیلمبرداری کنید؛ یا تصادف کرده‌اید و می‌خواهید تصاویر را با نهایت کیفیت داشته باشید. در این شرایط ممکن است دوربین شما دچار لرزش‌های ریز و درشت شود. اما وجود سنسور حذف لرزش این مشکل را از بین برده است.

سنسور ضبط خودکار

شاید نحوه عملکرد سنسور ضبط خودکار برای شما جالب باشد. فرض کنید در یک جاده در حال رانندگی هستید و فراموش کرده‌اید که دکمه ضبط دوربین خودروی وای فو را بزنید. در همین اوضاع و احوال خودروی شما دچار تصادف می‌شود و شما به این فکر می‌کنید که تصاویر ضبط نشده است. اما نباید نگران این مسأله باشید. زیرا سنسور ضبط خودکار دوربین‌های وای فو در این مواقع به کار می‌آیند. این سنسور اگر لرزش غیر طبیعی احساس کند، به سرعت تصویربرداری از وقایع را آغاز می‌کند. نکته حیرت‌انگیز در خصوص سنسور ضبط خودکار این است که فاصله لرزش ماشین تا عملکرد این سنسور کمتر از یک ثانیه است.

قابلیت دید در شب فوق‌العاده در دوربین داخل خودرو

یکی از مزایای متفاوت در دوربین مداربسته ماشین قابلیت دید در شب آن‌ها است. با وجود این قابلیت شما می‌توانید تصاویر شب را هم با بهترین کیفیت در اختیار داشته باشید. زمانی که خودروی شما درب منزلتان پارک شده و هوا هم تاریک است، شاید بخواهید خودروی خود را بررسی کنید. در این زمان نیازی نیست که نگران تاریکی هوا و عدم وضوح تصویر باشید، چون دوربین‌های وای فو از مادون قرمز برخوردار هستند.

باتری‌ها و شارژرهای قدرتمند

دوربین‌های فیلمبرداری با برند وای فو از باتری‌های بسیار قدرتمندی برخوردار است. مزیتی که به هیچ عنوان در نمونه‌های تقلبی دوربین مداربسته خودرو دیده نمی‌شود. این دوربین‌ها قادر هستند که ساعت‌ها بدون هیچ توقفی، فیلمبرداری کنند. در ضمن زمانی که باتری دوربین تمام شد، شارژرهای وای فو قدرت خود را نشان می‌دهند. شارژر دوربین ماشین وای فو می‌تواند باتری دوربین را در کوتاه‌ترین زمان شارژ کنند.

تصویربرداری در دماهای مختلف

دوربین مداربسته ماشین از مقاومت بسیار زیادی در برابر سرما و گرمای شدید هوا برخوردار است. در واقع دماهای مختلف هوا تاثیری در کیفیت تصویربرداری دوربین وای فو ندارند. حتی اگر یکی از لنزهای دوربین خودروی شما بیرون از ماشین و بر روی سپر عقب نصب شده است هم نیازی نیست نگران چیزی باشید، زیرا مقاومت دوربین وای فو در برابر دمای غیرعادی هوا فوق‌العاده است.

فیلمبرداری از چندین زاویه

نحوه طراحی دوربین‌های داخل خودروی وای فو به شکلی است که می‌تواند زوایای بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد. در ضمن با توجه به اینکه دوربین مداربسته ماشین از ۳ لنز برخوردار است، به این نتیجه می‌رسیم که کل محوطه دور و داخل ماشین برای مالم خودرو قابل مشاهده خواهد بود.

مزایای دوربین خودرو

دوربین داخل ماشین با توجه به کیفیت تصویر مثال‌زدنی خود، می‌تواند وقایعی که اتفاق می‌افتد را با بالاترین وضوح به تصویر بکشد. برای مثال اگر شما دچار یک تصادف رانندگی شده باشید، می‌توانید با ارائه تصاویر ضبط‌شده دوربین خود به کلانتری، بی‌گناهی خود را به اثبات رسانده و مبلغ خسارت خودرویتان را هم اخذ کنید.

اگر خودروی شما از دوربین‌های وای فو برخوردار باشد و به سرقت برود هم می‌توانید فیلم ضبط شده را به کلانتری ببرید. این می‌تواند یک مدرک بسیار معتبر باشد، چون به احتمال فراوان تصویر چهره سارق به بهترین شکل در فیلم مشخص است. در این شرایط شناسایی هویت دزد ماشین شما، کار آسانی برای پلیس خواهد بود.

دوربین‌های خودروی وای فو از ۳ لنز با کیفیت برخوردار هستند و این ۳ لنز را می‌توان در نقاط مختلف خودرو نصب کرد. اگر یکی از آن‌ها را پشت خودروی خود نصب کنید، می‌توانید به راحت‌ترین حالت، فرآیند پارک ماشین خود را انجام دهید. این مورد برای افراد مبتدی و کسانی که پارک ماشین برایشان دشوار است، بسیار عالی می‌باشد.

دوربین خودرو وای فو VIOFO

سخن پایانی

در این مطلب با دوربین مداربسته اتومبیل با برند وای فو و مزایای متعدد آن آشنا شدیم. برای بازدید از مدل‌های مختلف دوربین وای فو می‌توانید به قسمت فروشگاه سایت دوردیدتک مراجعه کنید و بنا به سلیقه خود یکی از دوربین‌ها را تهیه کنید.