دوربین خودرو ارزان
دوربین خودرو ارزان و باکیفیت خود را از چه برندی تهیه کنیم؟

دوربین خودرو ارزان

خودرو یکی از دارایی‌هایی است که شاید بعد از خانه، بزرگترین سرمایه هر شخصی باشد. به همین دلیل حفاظت از آن مسئله  بسیار مهمی است. با این حال، خودرو را به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد، نمی‌توان به راحتی خانه از آن حفاظت کرد. به همین دلیل بسیاری از افرادی که می‌خواهند در هر زمان و مکانی از خودروی خود حفاظت کنند، اقدام به خرید دوربین خودرو می‌کنند. دوربین خودرو ارزان و باکیفیت این روزها به سختی در بازار پیدا می‌شود اما یافتن آن غیرممکن نیست.

ما در این مطلب قصد داریم که ویژگی‌های یک دوربین خوب را با شما به اشتراک بگذاریم تا بتوانید به یک دوربین مناسب را بخرید و از آن استفاده کنید. اگر قصد دارید که در همین روزهای اخیر دوربین خودرویی بخرید ولی نمی‌دانید که چه برندی بخرید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

دوربین خودرو ارزان و کاربرد آن

پیش از آن که به مبحث ویژگی‌های دوربین‌های خوب وارد شویم، بهتر است که کمی در این مورد صحبت کنیم که دوربین خودرو دقیقا به چه نوع دوربینی گفته می‌شود و کاربرد آن چیست. دوربین خودرو به مجموعه دوربین‌هایی گفته می‌شود که روی خودروها نصب می‌شوند تا بتواند از حوادث مختلفی فیلم‌برداری کنند. این دوربین‌ها ممکن است که روی داشبورد یا کنار شیشه نصب شوند. همچنین کاربردهای استفاده از آن‌ها فراوان است.

فرض کنید که شما خودرویی دارید که قرار است آن را در پارکینگ جا بگذارید تا به امور روزانه خود بپردازید. ممکن است در این بین خودروی دیگری با خودروی شما برخورد کرده و حتی فرار کرده باشد. در این حالت اگر یک دوربین خودرو ارزان و باکیفیت در خودروی خود نصب کرده باشید، می‌توانید به راحتی فیلمی که این دروبین ضبط کرده را مرور کنید تا بفهمید که چه کسی چنین کاری کرده است.

حال به سراغ یک مثال دیگر می‌رویم. تصور کنید داخل اتومبیل خود در حال حرکت هستید و ناگهان با یک اتومبیل دیگر تصادف می‌کنید. پلیس سر صحنه می‌آید تا مقصر را تشخیص بدهد. حال اگر راننده ماشین دیگر ادعا کند که شما مقصر هستید و باید غرامت این تصادف را بپردازید چه می‌کنید؟ اگر در اتومبیل خود یک دوربین خودرو نصب کرده باشید، به راحتی می‌توانید ویدیوی تصادف را به افسر پلیس نشان بدهید تا مقصر اصلی تصادف مشخص شود.

دوربین خودرو ارزان

کاربردهای دوربین خودرو به همین مورد ختم نمی‌شود. فرض کنید که به مسافرتی رفته‌اید و قصد دارید که از منظره زیبای مسیر فیلمبرداری کنید. یا به عنوان مثال لحظات خوشی در داخل ماشین با خانواده و دوستان سپری می‌کنید و قصد دارید این لحظات را ثبت کنید. می‌توانید از دوربین خودرو ارزان و باکیفیت خود برای ثبت لحظات خوش در داخل خودرو نیز استفاده کنید.

ویژگی‌های دوربین‌های خودرو ارزان

دوربین‌های خودرویی که امروز تولید می‌شوند، ویژگی‌های فراوانی دارند. درست است که قیمت یک دوربین یکی از فاکتورهای اساسی در خرید دوربین است اما بد نیست که به برخی از ویژگی‌های دیگری بپردازیم که یک دوربین باکیفیت می‌تواند داشته باشد.

سنسورها

یکی از قابلیت‌های جالبی که دوربین‌های خودرو می‌توانند داشته باشند، داشتن سنسور است. این سنسورها ویژگی‌های مختلفی را به دوربین‌ها اضافه می‌کنند. به عنوان مثال یک دوربین ارزان و باکیفیت می‌تواند با داشتن سنسورهایی خاص، به هنگام تشخیص ضربه به ماشین به طور خودکار اقدام به فیلمبرداری کند. این قابلیت باعث می‌شود که زمان قیلمبرداری شما در طول روز کاهش پیدا کند و نیاز نباشد که به صورت مداوم فیلم‌های قدیمی را پاک کنید تا حافظه دستگاه پر نشود. همچنین این مسئله عمر دوربین را نیز بالاتر می‌برد چرا که نیاز نیست دوربین در طول روز به طور مداوم فیلمبرداری کند.

قابلیت GPS

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که دوربین خودرو می‌تواند داشته باشد، قابلیت استفاده از GPS است. در صورت افزودن ماژول GPS اطلاعات سرعت و مکان جغرافیایی بر روی تصاویر ضبط شده، ثبت می‌گردد و می‌توانید بعدها از آن استفاده کنید. به این ترتیب در صورت وقوع حادثه امکان اطلاع از سرعت و مکان جغرافیایی خودرو در لحظه وقوع حادثه وجود دارد.

دوربین خودرو ارزانکیفیت ضبط ویدیو

کیفیت ضبط ویدیو یکی از قابلیت‌های اساسی برای هر دوربین خودرو ارزان و باکیفیت است و می‌توانید این فاکتور را نیز به عنوان یک فاکتور مفید در حین خرید مدنظر داشته باشید. دوربین‌هایی که پیشرفته و مجهز هستند، کیفیت ضبط بسیار بالایی دارند و گاها با کیفیت‌های مانند ۴K فیلمبرداری می‌کنند. همچنین یک دوربین باکیفیت، قابلیت تغییر رزولوشن و اندازه تصویر ضبط شده را دارد و به خوبی می‌توانید از این قابلیت آن برای ثبت فیلم‌هایی باکیفیت استفاده کنید.

شرکت وایفو

همانطور که دیدیم شرکت وایفو یکی از شرکت‌هایی است که دوربین خودرو ارزان و باکیفیت را تولید می‌کند و در کشورهای مختلف جهان اقدام به فروش آن‌ها می‌کند. این دوربین‌ها که در چندین کشور جهان مانند آمریکا و انگلستان نیز پرفروش هستند، قابلیت‌های ذکر شده در این مطلب را دارند. دوربین‌های این شرکت بسیار مرغوب هستند و در عین داشتن کیفیت، قیمت‌های مناسبی نیز دارند. وایفو می‌تواند یک برند مناسب برای خرید دوربین خودرو ارزان و باکیفیت باشد.

دوربین خودرو ارزان

خرید دوربین خودرو ارزان

در این مطلب از سایت دوردیدتک نگاهی به ویژگی‌های یک دوربین خودروی خوب انداختیم و دیدیم خرید یک دوربین خودرو ارزان و باکیفیت چندان دشوار نیست چرا که برند وایوفو چنین دوربین‌هایی تولید می‌کند. اگر قصد دارید که یکی از این دوریین‌های خودرو را خریداری کنید، کافی است به بخش خرید سایت دوردیدتک بروید تا لیستی از دوربین‌های ارزان را مشاهده کنید و از بین آن‌ها یک دوربین را انتخاب کنید.

پس از خرید، دوربین به صورت سالم به دست شما می‌رسد و شما می‌توانید دوربین را با مطالعه دستورالعمل‌هایی که در دفترچه آن نوشته شده، به آسانی روی خودروی خود نصب کنید تا هم از امنیت خودروی خود اطمینان پیدا کنید و هم بتوانید لحظات خوشی را با این دوربین ثبت کنید.