دوربین خودرو سیم کارت خور | دوردید تک
دوربین خودرو سیم کارت خور چیست؟

آشنایی با قابلیت‌های دوربین خودرو سیم کارت خور

این روزها خیلی از مالکان خودرو تمایل دارند از انواع دوربین خودرو روی اتومبیل خود استفاده کنند. دوربین‌های خودرو نیز در انواع مختلفی متناسب با نیاز افراد مختلف تولید می‌شوند. همانطور که از نام دوربین سیم کارت خور پیداست، کاربران امکان وارد کردن سیمکارت به دوربین را دارند. به طور کلی دوربین خودرو سیم کارت خور مزایا و کاربردهای بیشتری نسبت به دوربین‌های معمولی خودرو دارد و امکانات منحصر به فردی را به کاربر ارائه می‌کند.
کارکرد این مدل از دوربین‌های خودرو تقریبا همانند دوربین‌های معمولی است، ولی به دلیل وجود سیمکارت در سیستم این دوربین‌‌ها باعث می‌شود که به امکانات خاصی دست پیدا کنید. وجود سیمکارت باعث می‌شود که بتوان از شبکه‌های ارتباطی مختلف برای انتقال تصویر استفاده کرد.
به طور مثال یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌های این مدل دوربین خودرو این است که هر زمانی که دوست داشته باشید، می‌توانید تصویر و صدای اطراف خودرو را به وسیله تلفن هوشمندتان کنترل کنید. چنین قابلیتی این امکان به کاربران را می‌دهند تا در هر شرایط بتوانند امنیت اتومبیل خود را بررسی کنند.

انواع دوربین خودرو سیم کارت خور

دوربین‌های خودرو انواع مختلفی دارند که هر کدام قابلیت‌های گوناگونی را به کاربران ارائه می‌کنند. برخی از انواع دوربین خودرو عبارتند از:
  • دوربین ثابت که به آن‌ها باکس، بولت و دام هم گفته می‌شود
  • دوربین متحرک
  • دوربین مخفی

کاربردهای دوربین خودرو سیمکارت خور

در دنیای امروز دیگر جایی را نمی‌توان یافت که در پوشش شبکه ۴G و ۳G قرار نداشته باشد. به همین دلیل سازندگان دوربین خودرو با قرار دادن امکان نصب سیمکارت در دوربین‌های خود، دسترسی به این شبکه‌های کاربردی را آسان کرده‌اند. دسترسی به شبکه اینترنت در هر وسیله‌ای، امکانات زیادی را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.
در برخی از دوربین‌های با قابلیت اتصال سیمکارت امکان ذخیره سازی تصاویر در فضاهای ذخیره سازی ابری وجود دارد. با استفاده از این قابلیت دیگر نگران پر شدن کارت حافظه دستگاه خود نخواهید بود. قابلیت کنترل از راه دور از دیگر امکاناتی است که در دوربین‌های خودرو وجود دارد. کاربران با استفاده از این قابلیت می‌تواند از راه دور کنترل‌های مختلفی روی دوربین خودرو داشته باشند. اما این موارد همه‌ی قابلیت‌های دوربین خودرو سیم کارت خور نیست. در این بخش از مطلب تعدادی از ویزگی‌ها و قابلیت‌های این مدل دوربین خودرو را قرار داده‌ایم.
  • انتقال تصویر با استفاده از شبکه‌های GSM، ۴G و ۳G
  • ضبط تصویر خودکار تصاویر دوری فضای ابری در صورت پر شده حافظه
  • شروع ضبط با حرکت خودرو
  • انتقال تصویر روی دستگاه‌های هوشمند مختلف

دوربین سیمکارت خور خودرو برند وای فو

برند وای فو viofo محصولات باکیفیتی را در زمینه دوربین‌های خودرو تولید می‌کند. دوربین‌های سیمکارت خور برند وای فو تمامی قابلیت‌های یک دوربین خودرو به روز را دارد. با استفاده از محصولات این برند می‌توانید از امکانات یک دوربین خودرو با کیفیت استفاده کنید.
سخن پایانی
فروشگاه آنلاین دوردیدتک با عرضه انواع دوربین خودرو، دسترسی هموطنان ایرانی را به این وسیله امنیتی خودرو را آسان کرده است. با استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین دوردیدتک می‌توانید انواع دوربین خودرو را به سادگی خریداری کنید و به وسیله پست و در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید.