دوربین خودرو لانگسی longse | نمایندگی لانگسی
دوربین خودرو لانگسی چیست؟

آشنایی با مشخصات دوربین خودرو لانگسی

اگر شما صاحب یک خودرو هستید، بدون شک به دوربین خودرو به عنوان یکی از راه‌های حفظ امنیت خودروی خود فکر کرده‌اید. دوربین‌های خودرو یکی از بهترین راه‌حل‌های حفظ امنیت خودرو است چرا که شما می‌توانید بدون حضور در کنار خودروی خود امنیت آن را حفظ کنید. طیف دوربین‌های خودرو که امروزه تولید و عرضه می‌شوند بسیار متنوع هستند. دوربین خودرو لانگسی یکی از بهترین دوربین‌هایی است که امروزه در بازار وجود دارند.

اگر قرار است که بزودی برای حفظ امنیت خودروی خود، دوربین خریداری کنید، دست نگه دارید و تا پایان این مطلب همراه ما باشید. ما در این مطلب قصد داریم نگاهی به این دوربین بیاندازیم و ویژگی‌های آن را بررسی کنیم. احتمالا پس از خواندن این مطلب، این دوربین‌ها یکی از گزینه‌های موردنظر شما برای خرید خواهد بود.

ویژگی‌های دوربین خودرو لانگسی

دوربین خودرو لانگسی یکی از بهترین دوربین‌های خودرو است. این دوربین ساخت شرکت لانگسی است و نام لانگ سی اشاره به برند این شرکت دارد. این دوربین‌ها در اندازه‌های کوچکی هستند و می‌توانید آن‌ها را در جاهای متفاوتی از خودرو نصب کنید. معمولا خریداران این دوربین‌ها علاقمند هستند که این دوربین‌ها را روی داشبورد نصب کنند. علت این کار این است که اکثر تصادفات و حوادث در جلوی خودرو اتفاق می‌افتند. به همین دلیل است که در فرهنگ عامه دوربین‌های خودرو را با نام دوربین داشبوردی یا دَش‌کَم می‌شناسند که به معنای دوربینی است که روی داشبور نصب می‌شوند.

دوربین خودرو لانگ از اتفاقاتی فیلمبرداری می‌کند که نیاز دارند ثبت شوند. به عنوان مثال بسیاری از تصادفات در حالتی اتفاق می‌افتد که راننده خودرو نمی‌داند چه اتفاقی افتاده است. در این حالت پلیس به عنوان میانجی باید با مشاهده ضربه و حالت اتومبیل‌ها یا ادعای شاهدان مقصر را مشخص کنید. واضح است که چنین کاری بسیار دشوار است و امکان خطا نیز بسیار در آن بالا است. در چنین حالتی بهتر است که از دوربین خودرو استفاده شود.

این تجهیزات تصادفات را در لحظه فیلمبرداری می‌کنند و می‌توانند یک شاهد بی‌طرف در تصادفات باشند. به همین دلیل افرادی که آینده‌نگر هستند از این دوربین‌ها استفاده می‌کنند. این دوربین‌ها با سنسورهایی که داخل آن‌ها است، تحت هر شرایطی اتفاقات را به خوبی فیلمبرداری می‌کنند (مگر این که خودتان عمدا آن‌ها را خاموش کرده باشید). سنسورهای بسیار پیشرفته‌ای در این دوربین‌ها به کار رفته که طبق شرایط محیطی عمل می‌کنند. شرکت لانگ سی که یکی به استفاده از سنسورهای ویژه در محصولات خود مشهور است، یکی از بهترین ارائه کنندگان این دوربین‌ها است. در ادامه با برخی از سنسورهای به کار رفته در این دوربین‌ها آشنا می‌شوید.

انواع دوربین های خودرو برند لانگسی longse

سنسور

سنسورهای مورد استفاده در این دوربین‌ها یکی از برترین ویژگی‌های این دوربین به دیگر دوربین‌ها است. سنسورهای مورد استفاده در این دوربین‌ها باعث می‌شود که دوربین‌های این شرکت بتوانند در شب به خوبی روز فیلمبرداری می‌کنند. از آن جایی که این دوربین خودرو می‌تواند به عنوان یکی از عوامل حفاظت از خودرو در شب مورد استفاده قرار می‌گیرد، دوربینی که مجهز به سنسور دید در شب نباشد، نمی‌تواند از حوادث به خوبی فیلمبرداری کند. این ویژگی در دوربین خودرو لانگسی وجود دارد. کیفیت تصاویر ضبط شده در این دوربین‌ها در شب به همان خوبی تصاویر ضبط شده در روز است. وقتی که کسی قصد کند در شب به ماشین شما صدمه بزند، از آن سرقت کند یا با آن برخورد کند، این دوربین به شکل خودکار روشن می‌شود.

سنسورهای حساس به گاز، دود، بنزین و غیره یکی دیگر از سنسورهایی است که در طیف وسیعی از دوربین‌های این برند به کار رفته است. همانطور که می‌دانید گاهی اوقات اتومبیل‌ها دچار مشکلاتی مانند آتش سوزی یا نشت می‌شوند. این دوربین‌ها سریعا می‌توانند روشن شوند و کار خود را به خوبی انجام بدهند. نکته جالب توجه دیگر در مورد این دوربین‌ها این است که این دوربین‌ها در چنین وضعیتی می‌توانند به شما هشدار نیز بدهند.

قابلیت هشدار دوربین های لانگسی | دوردید تک

قابلیت هشدار

همانطور که گفتیم این سنسورها در زمانی که با گاز یا دود مواجه شوند، روشن می‌شوند. در چنین وضعیتی آن‌ها می‌توانند با صدای آژیر، شما را از اتفاقات باخبر کنند. سنسورهای تولید صدایی در این دوربین‌ها تعبیه شده‌اند که می‌توانند این آژیر را برای شما تولید کنند. شما به محض باخبر شدن از حادثه می‌توانید به سمت ماشین خود بروید و از حادثه جلوگیری کنید.

حافظه

حافظه دوربین خودرو لانگسی بسیار بالا است. این دوربین‌ها به حافظه‌ای در حد ترابایت مجهز هستند و می‌توانند بهترین کیفیت تصویر را ضبط کنند و در عین حال با هیچ گونه مشکلی از نظر کمبود حافظه مواجه نشوند. این دوربین‌ها حتی می‌توانند به هارد نیز متصل شوند. برخی از مدل‌های آن خود مجهز به هارد هستند.

معرفی برند لانگسی longse

برند تولید دوربین لانگسی در سال ۲۰۰۶ در حالی تاسیس شد که استفاده از اینترنت اشیا را در دستور کار خود قرار داد. این شرکت یک فراهم کننده راهکارهای فیلمبرداری امنیتی و مدیریت با تصویر از طریق سنسورهای مختلف است. این گروه به استفاده از تکنولوژی‌های برتر در دوربین‌های خود معروف است. سنسورهای تشخیص صدا، سنسورهای تشخیص لرزش، سنسورهای دید در شب و سنسورهای تشخیص گاز فقط برخی از سنسورهای مورد استفاده این برند هستند. یک دوربین خودرو لانگسی نیز بدون شک به بسیاری از این تکنولوژی‌ها مجهز است و می‌تواند به خوبی امنیت خودروی شما حفظ کند.

دوربین فیلمبرداری خودرو برند لانگسی

سخن پایانی

ما در این مطلب نگاهی به دوربین خودرو لانگسی انداختیم و دیدیم که این دوربین چه ویژگی‌هایی دارد. اگر قصد دارید این دوربین‌ را تهیه کنید، کافی است که با دوردیدتک تماس بگیرید. دوردیدتک یکی از مراکزی است که انواع دوربین‌های خودرو را برای شما فراهم می‌کند. امکان خرید غیرحضوری از این مرکز وجود دارد.

کافی است به بخش فروشگاه وبسایت دوردیدتک بروید و با طیف وسیعی از دوربین‌های خودرو روبرو شوید. هر کدام از دوربین‌ها ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند و می‌توانند پاسخگوی نیاز افراد مختلف با نیازها و بودجه‌های متفاوت باشند.