دوربین خودرو بیسیم | دوربین خودرو وایرلس wireless
دوربین خودرو وایرلس چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

آشنایی با دوربین خودرو وایرلس

دوربین خودرو امروزه تبدیل به یکی از ضروریات خودروها تبدیل شده است و طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. این دوربین‌ها، روز به روز پیشرفت می‌کنند و ویژگی‌های جدیدی به آن‌‎ها اضافه می‌شود. یکی از جدیدترین نسل‌های دوربین خود، دوربین خودرو وایرلس است که امروزه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد و ویژگی‌های شگفت انگیزی دارد. با ما همراه باشید تا مروری بر این ویژگی‌ها داشته باشیم.

دوربین خودرو بیسیم | دوربین خودرو وایرلس wireless

دوربین خودرو وایرلس wireless نوعی از دوربین‌ است که امکان استفاده از تکنولوژی وایرلس روی آن تعبیه شده و می‌تواند در بسیاری موارد به شما کمک کند تا از شرایط غیرقابل پیش بینی به بهترین وجه ممکن در صورت از خودروی خود محافظت کنید. دوربین‌های دارای قابلیت اتصال WiFi می‌توانند بدون از بیرون آوردن کارت‌های حافظه، فیلم و عکس واضحی از حادثه ارائه دهند تا بعد از آن‌ها استفاده کنید و عامل تهدید کننده خودروی خود را تشخیص بدهید.

فایده اصلی دوربین وایرلس خودرو این است که می‌توانید آن را بدون سیم به گوشی هوشمند خود وصل کنید. بنابراین، با چنین ابزاری، بلافاصله مشاهده خواهید کرد که چه اتفاقی برای خودروی شما افتاده است و چه کسی عامل انجام آن اتفاق است. همچنین می‌توانید آنچه را که در شب نیز برای خودروی شما در تاریکی رخ می‌دهد را شناسایی کند و ببینید که تلاش برای سرقت، خسارت، تصادف و موارد دیگر چگونه و در چه زمانی انجام شده است.

یک دوربین باتری بی‌سیم بهترین انتخاب برای شما است زیرا به شما امکان می‌دهد کنترل همه جنبه‌های دوربین را بدون هیچ زحمتی و بدون نیاز به بیرون آوردن SD کارت یا انتقال فیلم‌‌های ویدئویی به کارت SD را داشته باشید. در صورت تصادف اتومبیل، دوربین وایرلس ماشین شما همه چیز را ضبط کرده و فیلم ضبط شده آن می‌تواند به مقامات قضایی و پلیس تحویل داده شود.

روبین خودرو بی سیم

مزایای استفاده از دوربین خودرو وایرلس

دوربین‌های خودرو وایرلس به دلیل وجود دو ویژگی، روز به روز در بین مردم محبوب‌تر می‌شوند.

پخش زنده ویدیو

شما به عنوان راننده شاید دو الی سه ساعت در روز را در داخل اتومبیل باشید. با این حال، اتفاقی که در ۲۱ ساعت بقیه روز می‌افتد، اکثریت روز شما را تشکیل می‌دهد که دور از اتومبیل هستید. با استفاده از این دوربین‌ها می‌توانید کنترل کاملی روی خودروی خود داشته باشید.

پخش مستقیم ویدیو زمانی که اتومبیل پارک شده است و یا راننده دور از اتومبیل است، مهمترین دلیل برای خرید دوربین خودرو وایرلس محسوب می‌شود. شما می‌توانید ۲۴ ساعت شبانه روز از این طریق به اتومبیل توجه داشته باشید و در صورت خرابکاری یا در صورت برخورد شدید یک ماشین یا شی به وسیله نقلیه خود می‌توانید سریع وارد عمل بشوید.

هنگامی که یک دوربین خودروی بی‌سیم دارید، دیگر نیازی به کاهش اندازه ابعاد تصویر به خاطر کمبود حافظه روی دوربین نیست چرا که به صورت زنده می‌توانید دوربین را رصد کنید.

سهولت استفاده از طریق WiFi

یکی دیگر از مزایای دوربین خودرو با قابلیت وایرلس نسبت به دوربین خودروی استاندارد سهولت تغییر تنظیمات است که در دوربین خودروی وایرلس وجود دارد. ویژگی وایرلس به شما امکان می‌دهد بسیاری از تنظیمات را تغییر دهید. می‌توانید از تلفن خود برای تغییر تنظیمات یا کیفیت ضبط استفاده کنید. این تلفن هوشمند به عنوان کنترل از راه دور کار خواهد کرد و می‌توانید برای کنترل هر جنبه‌ای از دوربین ماشین از آن استفاده کنید.

طیف این امکانات بسیار زیاد است. به عنوان مثال می‌توانید ابعاد تصویر را تغییر بدهید یا آن را روی حالت گرفتن عکس تنظیم کنید و یا حتی امکان ضبط صدا و راه اندازی سنسورهای خاص را روی آن کنترل کنید. دوربین‌های دیجیتال با قابلیت وایرلس به شما امکان می‌دهند فیلم‌ها را از طریق ایمیل ارسال کنید، فیلم‌ها را با کیفیت بالا پخش کنید و فیلم ها را در اینترنت بارگذاری کنید.

دوربین خودرو wirelessویژگی‌های جالب‌تری نیز برای این دوربین‌ها ذکر خواهیم کرد تا متوجه قدرت این دوربین‌ها در ضبط تصاویر بشوید. در صورت تصادف، دوربین خودرو وایرلس فیلم تصادف خودروی شما بدون استفاده از لپ تاپ یا بدون برداشتن کارت میکرو SD، سریعاً در اختیار مقامات اجرای قانون قرار می‌دهد. این ویژگی بسیار مفید است زیرا می‌توانید هر رویدادی را به صورت زنده و در صفحه نمایش تلفن های هوشمند خود مشاهده کنید. اگر دوربین خودرو مجهز به WiFi ندارید، برای این کار باید کارت حافظه را از داخل دوربین بیرون بیاورید که نیاز به دسترسی فیزیکی وجود دارد و برای این کار باید زمانی را صرف رساندن خود به دوربین و برگشت به خانه کنید.

سخن پایانی

ما در این مطلب از سایت دوردیدتک مروری بر دوربین خودرو وایرلس داشتیم و دیدیم که این دوربین‌ها چه ویزگی‌هایی دارند. این دوربین‌ها یکی از مدرن‌ترین و جذاب‌ترین نوع دوربین‌هایی هستند که در بازار مورد استفاده قرار می‌گیرند و امروزه برندهای معتبر اقدام به تولید این دوربین‌ها برای پاسخگویی به نیاز مشتریان کرده‌اند. اگر قصد خرید این دوربین‌ها را دارید، کافی است که سری به بخش فروشگاه وبسایت دوردیدتک بزنید و فقط با چند کلیک ساده امکان خرید این دوربین‌ها را برای خود فراهم کنید.