دوربین خودرو ویوفو – آشنایی با دوربین‌های داخل خودرو و طراحی ویژه آن‌ها

مقدمه

خودروها وسایل گرانقیمتی هستند و حفظ امنیت آن‌ها اهمیت فراوانی دارد. بسیاری از افراد تمامی دارایی خود را صرف خرید خودرو می‌کنند. اما سوالی که برای بسیاری از افراد ایجاد می‌شود این است که چگونه باید بدون داشتن پارکینگ از سرقت یا آسیب به بنده خودرو جلوگیری کرد؟ پاسخ این سوال استفاده از دوربین خودرو است. این دوربین‌ها توسط برندهای مختلفی ارائه می‌شوند و وجه اشتراک همه آن‌ها ضبط ویدیو از دوربین در زمانی است که راننده در کنار ماشین حضور ندارد. اگر قصد دارید که یکی از این دوربین‌ها را خریداری کنید، ما دوربین خودرو ویوفو را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

این شرکت محبوب خارجی، ویژگی‌های شگفت انگیزی برای دوربین خودروی خود ارائه کرده است و به همین دلیل در کشورهای مختلف جهان فروش آن بالا است. ما در این مطلب قصد داریم نگاهی به طراحی ویژه این دوربین‌ها بیندازیم تا شما بتوانید درک بهتری از ویژگی‌های این برند محبوب داشته باشید.

معرفی برند ویوفو

شرکت ویوفو یکی از شرکت‌هایی است که نزدیک به ده سال سابقه در زمینه طراحی دوربین‌های داخل خودرو دارد و با خط تولیدی با کیفیت اقدام به تولید دوربین‌های خاص در این زمینه می‌کند. دوربین‌های این برند در کشورهایی مانند آمریکا، استرالیا، ترکیه، لهستان، انگلستان و چند کشور دیگر جزو برندهای پرفروش هستند و افراد زیادی در سراسر جهان معتقد هستد که دوربین خودرو ویوفو یکی از بهترین مدل‌های دوربین در جهان است.

تکنولوژی‌های به کار رفته در این دوربین در نوع خود بی‌نظیر هستند و استفاده از این تکنولوژی‌ها در حال توسعه نیز هست و این شرکت طرح‌های جدیدی برای افزایش اتصالات ارتباطی دوربین با جهان خارج دارد. این کار باعث می‌شود که کنترل دوربین بیرون از خودرو راحت‌تر باشد و امنیت اتومبیل شما بالاتر برود. در بخش بعد به برخی از مهم‌ترین این ویژگی‌ها اشاره خواهیم کرد و خواهیم دید که چرا برند ویوفو یکی از پرفروش‌ترین و معتبرترین برندهای دوربین‌های حفظ امنیت خودرو در جهان است.

دوربین خودرو ویوفوویژگی‌های دوربین خودرو ویوفو

دوربین‌های شرکت ویوفو ویژگی‌های مختلفی دارند. معمولا در داخل جعبه هر دوربین لیست ویژگی‌های این دوربین موردنظر ذکر شده است. با این حال ما در اینجا، به مرور برخی از ویژگی‌های این دوربین و مدل‌های آن خواهیم پرداخت.

توانایی تنظیم کیفیت دوربین

دوربین‌های خودرو ویوفو توانایی این را دارند که به خوبی کیفیت مورد نظر ضبط ویدیو را برای آن‌ها تنظیم کنید. دوربین‌های پیشرفته این برند، دارای توانایی ضبط ویدیوی فول اچ دی نیز هستند. رزولوشن تصویر برداری نیز در مدل‌های مختلف این برند قابل تنظیم است و شما می‌توانید با کوچک کردن یا بزرگ کردن رزولوشن، تصویر مورد نظر خود را ثبت کنید. همچین استفاده از توانایی زوم نیز یکی دیگر از ویژگی‌های این دوربین است. این ویژگی باعث می‌شود که در تصادفات، پلاک خودروهایی که به خودروی شما برخورد کرده‌اند به خوبی ثبت شوند.

ضبط صدا و تصویر

دوربین خودرو ویوفو علاوه بر این که توانایی ضبط ویدیو دارد، صدا و عکس را نیز می‌تواند به خوبی ثبت کند. این ویژگی تقریبا در تمام دوربین‌های این برند دیده می‌شود.

پیاده کردن موقعیت و مسیر

 شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که برای پیدا کردن یک مسیر، بارها خودروی خود را کنار زده باشید و از افراد مختلف برای یافتن مسیر درست سوال کرده باشید. امروزه استفاده از سیستم موقعیت یابی جهانی که به آن GPS می‌گویند، بسیار مرسوم است. بسیاری از تلفن‌های همراه این قابلیت را دارند ولی باید برای استفاده از آن‌ها تجهیزات نگهدارنده خریداری کنید. همچنین ممکن است که تلفن‌ همراه شما شارژ نداشته باشد یا در اتصال به اینترنت دچار مشکل شوید و موقعیت دهی GPS به خوبی بدون اینترنت کار نکند.

دوربین خودرو ویوفودوربین‌ خودرو ویوفو این قابلیت را دارد که مسیر دهی را برای شما بسیار راحت کند. این ویژگی در دوربین‌ مدل‌های A118, A119,A129 وجود دارد و شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت به راحتی کار مسیر دهی را انجام بدهید.

سنسورها

سنسورهای زیادی در دوربین‌های مدل ویوفو وجود دارند و این سنسورها ویژگی‌های مختلفی را برای دوربین‌ها ایجاد کرده‌اند. به عنوان مثال در مدل A129 این دوربین، سنسوری وجود دارد که به محض برخورد یک شی با دوربین سریعا دوربین را روشن می‌کند و شروع به فیلم‌برداری می‌کند. این مسئله باعث می‌شود که دوربین بتواند اشیا یا اشخاصی که به دوربین شما آسیب می‌زنند را شناسایی کند. شما می‌توانید این تصویر ضبط شده را به پلیس بدهید تا بتواند شخص خاصی را پیدا کرده و او را دستگیر کند.

دسترسی از راه دور

مدل‌های پیشرفته دوربین خودرو ویوفو توانایی اتصال به اینترنت را دارد و همین مسئله باعث می‌شود دسترسی شما از طریق اپلیکیشن به ویدیوهای آن راحت شود.

محل نصب

دوربین خودرو ویوفو در هر جایی از ماشین می‌تواند نصب شود اما معمولا افراد آن را در جلوی ماشین، روی داشبورد یا کنار آینه جلو نصب می‌کنند. این مسئله باعث می‌شود که دوربین بتواند به خوبی تصویر جلوی خود را ضبط کند. همچنین امکان نصب دوربین در عقب خودرو نیز وجود دارد و ثبت تصویر از عقب خودرو نیز با این روش میسر خواهد شد.

دوربین خودرو ویوفوسخن پایانی

در این مطلب ما نگاهی به دوربین خودرو ویوفو انداختیم و دیدیم که چه ویژگی‌های منحصر به فردی در این دوربین‌ها وجود دارد. اگر شما نیز قصد دارید که یکی از این دوربین‌ها را تهیه کنید، کافی است که به بخش محصولات سایت دوردیدتک مراجعه کنید تا بتوانید طیف وسیعی از محصولات برند ویوفو را مشاهده کنید. با مطالعه ویژگی‌های این دوربین‌ها در داخل صفحه، می‌توانید از توانایی این دوربین‌ها آگاه شوید و سپس اقدام به خرید آن‌ها کنید. این دوربین‌ها در اسرع وقت به دست شما خواهند رسید. با خرید آنلاین از دوردیدتک، دیگر نه نیازی به اتلاف وقت دارید و نه هزینه زیادی را برای رفت و آمد به مغازه‌های مختلف برای خرید دوربین مناسب هدر می‌دهید.