فروش دوربین داخل خودرو
همه آن چیزی که در مورد دوربین داخل خودرو باید بدانید؟ امکانات، ویژگی ها و خرید

چرا استفاده از دوربین داخل خودرو ضروری است؟

دوربین داخل خودرو در واقع دوربینی است که امروزه وجود آن برای هر خودرویی ضروری است. این دوربین می‌تواند از فضای داخلی و اطراف ماشین شما فیلمبرداری کند و با بهترین کیفیت ممکن در اختیار شما قرار دهد. البته کیفیت تصویربرداری دوربین داخل خودرو به برند آن نیز بستگی دارد. این دوربین‌ها با ۳ لنز باکیفیت در اختیار شما قرار گرفته می‌شوند و شما می‌توانید این ۳ لنز را در قسمت‌های دلخواه ماشین خود متصل کنید.

امکانات دوربین داخل ماشین | ضبط و فیلم برداری دوربین داخل خودرو | دوربین فیلم برداری داخل خودرو | دوربین عکس برداری داخل ماشین

 با توجه به کاربردها و مزایای بسیار زیادی که دوربین‌های داخل خودرو برای شما به همراه دارند، خرید آن‌ها می‌تواند قدم خوبی برای حفظ امنیت ماشین باشد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص دوربین‌های داخل خودرو، به ادامه این مطلب وبلاگ دوردیدتک توجه داشته باشید.

شما می‌توانید لنزهای دوربین داخل اتومبیل را در هر نقطه از ماشین خود وصل کنید. دوربین‌های فیلمبرداری خودرو دارای طرح‌ها و اندازه‌های مختلفی هستند. در زمان خرید این دوربین‌ها توجه داشته باشید که نمونه تقلبی به شما فروخته نشود. در صورت خرید نمونه اصلی شما می‌توانید امنیت خودروی خود را تضمین کنید. از نکات دیگری که توجه به آن ضروری است، حافظه دوربین شما قابل ذکر است.

در زمان تهیه دوربین حتما بپرسید که حافظه داخلی آن به چه میزان بوده و آیا رم‌خور است یا خیر؟ به طور کلی دوربین داخل خودرو اگر از تمامی فاکتورهای کیفی لازم برخوردار باشد، می‌تواند کمک حال شما بوده و به نوعی نگهبان ۲۴ ساعته خودرویتان باشد.

دوربین داخل خودرو چه کاربردهایی دارد؟

دوربین‌های داخل خودرو کاربردهای بسیار ویژه‌ای دارند و برای دارندگان خودرو بسیار موثر عمل خواهند کرد. از بهترین کاربردهای دوربین داخل خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

خرید دوربین داخل خودرو | فروش دوربین داخل ماشین | دوربین فیلم برداری داخل خودرو | دوربین عکس برداری داخل ماشین

ضبط تصاویر تصادف

یکی از مهم‌ترین کاربردهایی که دوربین داخل خودرو برای شما به همراه خواهد داشت، در زمان تصادف است. این روزها آمار تصادف در ایران افزایش چشمگیری داشته است. از این رو امکان دارد شما هم روزی با این مشکل مواجه شوید. در ضمن این روزها قیمت قطعات و تعمیرات اتومبیل سر به فلک می‌کشد و اگر شما نتوانید بی گناهی خود در تصادفات احتمالی را ثابت کنید، باید متحمل هزینه‌های سنگینی شوید. اما اگر از یک دوربین داخل خودرو برخوردار باشید، مشکل زیادی برای اثبات بی‌گناهی خود نخواهید داشت.

شما با استفاده از این دوربین می‌توانید از دور و اطراف خودروی خود باخبر باشید. اگر تصادفی رخ دهد که شما مقصر آن نباشید، می‌توانید فیلم ضبط شده را به کلانتری محل خود ارائه کرده و اثبات کنید که هیچ تقصیری در تصادف نداشته‌اید. در این صورت می‌توانید هزینه تعمیر ماشینتان را هم دریافت کنید.

جلوگیری جریمه پارک کردن

در برخی از مواقع زمانی که شما خودروی خود را در محلی پارک کرده‌اید، پلیس و یا مسئول پارکینگ بدون دقت به زمان شما، برایتان جریمه اشتباه می‌نویسد. در این موقعیت شما می توانید به کمک فیلم‌هایی که توسط دستگاه ضبط کننده ویدیویی دوربین داخل ماشین گرفته شده است، ثابت کنید که هیچ تقصیری در پارک خودروی خود نداشته‌اید. با انجام این فرآیند مبلغ جریمه خود را هم پس می‌گیرید.

نظارت بر رانندگی فرزندانتان

ممکن است بسیاری از فرزندان شما از ماشین استفاده کنند. همچنین امکان دارد که در زمان رانندگی خود مرتکب خلاف‌های رانندگی شوند. شما هم می‌توانید به کمک دوربین داخل خودرو رانندگی فرزندان خود را به صورت لحظه‌ای چک کنید. همچنین می‌توانید زمانی که فرزند شما دچار تخلف شد، تذکرات لازم را به وی بدهید. برخی از فرزندان هم امکان دارد خودروی شما را بدون اجازه سوار شوند. در این زمان هم دوربین مراقبت از خودرو خودش را نشان خواهد داد.

دوربین داخل اتومبیل | ویژگی های دوربین داخل خودرو | امکانات دوربین داخل خودرو | دوربین فیلم برداری داخل خودرو | دوربین عکس برداری داخل ماشین

مراقبت خودرو از راه دور

شما می‌توانید به صورت زنده خودروی خود را از راه دور کنترل کنید. اکثر دوربین‌های داخل ماشین این ویژگی را در اختیار شما می‌گذارند که تصاویر زنده را بر روی گوشی، تبلت، لپ تاپ و سایر موارد از این دست مشاهده کنید. این مزیت می‌تواند فواید بسیار زیادی برای شما داشته باشد، مثلا زمانی که فردی به قصد آزار و اذیت به سمت ماشین شما آمده، شما می‌توانید آن را شناسایی کنید و یا در محل پارک خودرو حاضر شوید و مانع از آسیب‌رسانی او شوید.

 در ضمن اگر خودروی شما در حال سرقت هم باشد می‌توانید به سرعت در محل حضور پیدا کنید و از به سرقت رفتن ماشین خود جلوگیری کنید. در صورت عدم موفقیت در این کار هم می‌توانید تصاویر ضبط شده را به عنوان یک مدرک معتبر به کلانتری برده و دزد خودروی خود را پیدا کنید.

افزایش کیفیت رانندگی

یکی دیگر از کاربردهای دوربین داخل خودرو بالا بردن مهارت‌های رانندگی است. یک دوربین مراقبت از خودرو می‌تواند به شما کمک کند که بهتر رانندگی کنید. در واقع شما می‌توانید تصاویر ضبط شده از رانندگی خود را با دقت مشاهده کنید و به نوعی ایرادهای خود را متوجه شوید. بعد از این کار می‌توانید روز بعد هم از رانندگی خود فیلمبرداری کرده و بررسی کنید که اشتباهات شما برطرف شده است یا خیر؟ مطمئنا با چند بار فیلمبرداری از نحوه رانندگی، می‌توانید کیفیت کار خود را افزایش دهید.

زورگیری

استفاده از دوربین مداربسته در داخل خودرو خالی از لطف نیست و فواید بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. مثلا زمانی که شما در یک خیابان مشغول رانندگی هستید و ناگهان چند نفر به قصد آزار و زورگیری جلوی ماشین شما را می‌گیرند. مطمئنا درگیر شدن با چند نفری که قصد زورگیری دارند، کار درستی نیست. در این شرایط شما باید همه‌ چیز را به دوربین داخل خودرو واگذار کنید. این دوربین‌ها قادر هستند با نهایت کیفیت چنین تصاویری را ضبط کنند و در اختیار صاحب خودرو قرار دهند.

شما برای خرید یکی از این دوربین‌ها، گزینه‌های بسیار زیادی در مقابل دارید. در واقع تنوع مدل‌های دوربین داخل خودرو به قدری بالا است که مطمئنا باعث جلب توجه شما خواهد شد. توجه داشته باشید که این دوربین‌ها به طور معمول از ۳ لنز باکیفیت برخوردار هستند که شما می‌توانید این ۳ لنز را در نقاط دلخواه خودروی شخصی خود نصب کرده و از آن‌ها استفاده نمایید.

راهنما برای پارک خودرو

اغلب راننده‌های تازه‌کار که برای پارک کردن خودرو همواره دچار مشکل هستند، به دنبال راهی برای حل این مشکل می‌باشند. استفاده از دوربین داخل خودرو می‌تواند بهترین راه برای حل کردن این مشکل لقب بگیرد. شما می‌توانید از این راه حل استفاده کرده و یکی از لنزهای دوربین داخل خودروی خود را در قسمت پشت ماشین قرار دهید. در این صورت می‌توانید فرآیند پارک کردن خودروی شخصی خود را در سریع‌ترین زمان به انجام برسانید و به مرور زمان در این کار مهارت پیدا کنید. با استفاده از این دوربین‌ها از خسارات احتمالی که در صورت تصادف هنگام پارک کردن ماشین رخ می‌دهد نیز جلوگیری خواهد شد.

استفاده در سفر

بدون تردید هموطنان ما وقتی به یک مسافرت می‌روند، تلاش بسیار زیادی برای ثبت کردن خاطرات و لحظات آن سفر هستند. ممکن است بسیاری از اتفاقات شیرین سفر شما در داخل خودرو رخ دهد. اما فیلمبرداری از خودروی در حال حرکت همیشه سخت بوده و لرزش‌هایی که رخ می‌دهد کیفیت فیلم مربوطه را تا حد زیادی کاهش خواهد داد. اما با استفاده از دوربین داخل خودرو شما می‌توانید کلیه اتفاقات جذاب و به یادماندنی سفر خود را با نهایت کیفیت و بدون هیچ لرزشی به ثبت برسانید. این مورد یکی دیگر از مزایای استفاده از دوربین داخل خودرو است.

دسترسی به آرشیو دوربین

از دیگر مزایای بسیار مهم و جذاب در رابطه با دوربین درون خودرو می‌توان به دسترسی بسیار ساده به آرشیو دوربین اشاره کرد. در واقع این دوربین‌ها نیز درست مثل دوربین‌هایی که در مکان‌های عمومی واقع شده‌اند، با اتصال سیم، وای فای، گیرنده و سایر موارد مشابه به دست صاحب خودرو خواهد رسید. در نتیجه افراد می‌توانند در هر زمانی که دلخواهشان بود، موارد ضبط شده دوربین خود را بررسی کنند.

افزایش دید

یکی دیگر از خصوصیات و کاربردهای منحصر به فرد دوربین داخل خودرو افزایش دید است. این دوربین‌ها قادر هستند که دید شما در زمان رانندگی را چند برابر افزایش دهند. همچنین می‌توانید با استفاده از این دوربین‌ها و دید بیشتری که دارید، فرآیند پارک خودرو را هم با دقت و کیفیت بیشتری انجام دهید. با توجه به اینکه شما می‌توانید این دوربین‌ها را در نقاط دلخواه خودروی خود متصل کنید، می‌توانید نقاط کور خودرویتان که پیش‌تر قادر به دیدن آن‌ها نبوده‌اید را با بهترین کیفیت و وضوح تماشا کنید. اگر یک لنز دوربین خود را بر روی سپر عقب خودرو نصب کنید هم دید خوبی برای پارک کردن ماشین خواهید  داشت.

ویژگی های دوربین داخل خودرو | امکانات دوربین داخل خودرو | دوربین فیلم برداری داخل خودرو | دوربین عکس برداری داخل ماشین

انواع دوربین داخل خودرو

دوربین‌ها (دوربین ثبت وقایع خودرو) ابزاری برای ثبت وقایع تلخ و شیرین بوده و سال‌ها است که نقش مهمی در زندگی انسان‌ها ایفا کرده‌اند. دوربین‌ها کارایی‌های مختلفی دارند که یکی از مهمترین مزیت آن‌ها برقراری امنیت در مکان‌های مختلف از جمله خودرو می‌باشد. بازار فروش دوربین داخل خودرو این روزها داغ شده و بسیاری از افراد برای بالا بردن ایمنی خودروی خود اقدام به نصب آن کرده‌اند. دوربین داخل خودرو مانند دوربین‌های مداربسته وظیفه ثبت وقایع را داشته و کمک بسیاری به صاحبان آن می‌کند. به طور مثال، هنگام تصادف، شما می‌توانید با ارائه آن به افسر راهنمایی و رانندگی ثابت کنید که مقصر نیستید. معمولا بسیاری از افراد هنگام تصادف علی رغم اینکه مقصر نیستند، اما نمی‌توانند این مسئله را ثابت کنند. همچنین سارقان با آگاهی از این وجود این دوربین‌ها دیگر اقدام به ربودن خودروی شما نمی‌کنند.

ویژگی های دوربین داخل خودرو | امکانات دوربین داخل خودرو | دوربین فیلم برداری داخل خودرو | دوربین عکس برداری داخل ماشین

بهترین مرکز فروش دوربین داخل خودرو

دوربین‌های ثبت وقایع خودرو چند سالی است که وارد بازار ایران شده و برخی از شرکت‌های خودروسازی با نصب آن توانسته‌اند امنیت ماشین‌های تولیدی خود را به طور قابل ملاحظه‌ای بالا ببرند. سایت دوردیدتک با فروش دوربین‌ داخل خودرو به اتومبیل‌هایی که فاقد دوربین‌های ثبت وقایع به صورت پیش فرض هستند، این امکان را به صاحبان آن داده تا با خرید و نصب این دوربین، امنیت ماشین خود را بالا ببرند. به دلیل نبود فضای تعریف شده برای نصب دوربین‌ها ثبت وقایع در خودروهای ایرانی، امکان نصب آن وجود ندارد. اما، این شرکت با در نظر گرفتن سبک خودروهای ایرانی و فضای داخلی آن، دوربین‌ها را به گونه‌ای طراحی کرده است تا مطابق با استانداردهای خودروهایی نظیر پراید، پژو، سمند و غیره باشد.

افزایش فروش دوربین داخل خودرو در کشور

پس از اینکه دوربین‌های ثبت وقایع خودرو توانستند با عملکرد مناسب خود امنیت ماشین‌ها را بالا ببرند، بسیاری از صاحبان به این فکر افتادند تا با نصب آن خیال خود را از بابت سرقت و تصادف راحت کنند. توصیه می‌شود این دوربین‌ها را به گونه‌ای نصب کنید که سارقان از وجود آن باخبر نشوند چراکه ممکن است با شکستن شیشه ماشین، آن را از بین ببرند. البته سایت دوردیدتک یکی از معتبرترین مراکز فروش دوربین داخل خودرو با علم به این قضیه، ویژگی آنلاین این دوربین‌ها را نیز به آپشن‌های خود اضافه کرده و تمامی اتفاقات رخ داده درون موبایل یا تبلت شما در صورت سینک بوده آن، ذخیره می‌شود. باز با این حال بهتر است کسی متوجه این دوربین‌ها نباشد. البته در معرض دید گذاشتن آن نیز مزیت‌هایی دارد که بسیاری از سارقان با دیدن این دوربین‌ها قید دزدی از ماشین شما را می‌زنند.

ویژگی های دوربین داخل خودرو | امکانات دوربین داخل خودرو | دوربین فیلم برداری داخل خودرو | دوربین عکس برداری داخل ماشین
ویژگی های دوربین داخل خودرو | امکانات دوربین داخل خودرو | دوربین فیلم برداری داخل خودرو | دوربین عکس برداری داخل ماشین

امکانات و ویژگی‌ های دوربین‌ داخل خودرو

دوربین‌های داخل خودرو علاوه بر اینکه امنیت خودروی شما را افزایش می‌دهند دارای چند ویژگی منحصربفرد نیز هستند که باعث افزایش فروش دوربین داخل خودرو در کشور شده است. بسیاری از افراد هنگام تصادف با اینکه مقصر نیستند، اما نمی‌توانند این مسئله را ثابت کنند. البته قوانین راهنمایی و رانندگی در ایران به گونه‌ای است که حتی اگر درمواقعی مقصر نباشید، طبق قانون بازهم این شما هستید که مجازات می‌شوید. با این حال بسیاری از افراد توانسته‌اند به کمک این دوربین‌ها از خود در برابر افسران راهنمایی و رانندگی دفاع کنند.

استفاده در پارکینگ

یکی از مهمترین ویژگی‌های این دوربین‌ها این است که از ماشین در زمان پارک فیلمبرداری کنند. پارک ماشین در پارکینگ‌ها همیشه برای رانندگان خوش‌آیند نیست چون افرادی که به تازگی رانندگی را شروع کرده‌اند یا آدم‌های شرور می‌توانند برای ماشین آن‌ها دردسرساز باشند. گاهی ممکن است که وقت مراجعه به ماشین خود برای سوار شدن، با فرورفتگی بدنه، شکستگی چراغ‌ها و جای تصادف روبرو می‌شوید. هیچکس هم در آن اطراف نیست که او را مقصر بدانید. در این چنین مواردی دوربین داخل خودرو یک وسیله مفید برای حال مشکل شما خواهد بود. این دوربین‌ها که می‌توانند که وقایع مختلف را به صورت دقیق ثبت کنند، به راحتی ماشینی که به شما برخورد کرده یا کسی که روی ماشین خراشی ایجاد کرده را تشخیص می‌دهد.

ثبت چهره سارقان

یکی از ویژگی‌های بی‌نظیر دوربین داخل خودرو این است که می‌تواند چهره هر سارقی را ثبت کند. از آنجایی که دوربین‌های داخل خودرو می‌توانند بدون هیچگونه جلب توجه کار ضبط را انجام بدهند، بهترین گزینه برای ثبت چهره سارقانی است که به زور اقدام به ورود یک ماشین می‌کنند تا آن را مورد سرقت قرار بدهید. ویژگی اتصال این دستگاه‌ها به اینترنت و گوشی صاحب خودرو، این امکان را به شما می‌دهد که تصویری زنده از داخل اتومبیل را ببینید و از تمامی اتفاقات آگاه باشید.

تصاویر ثبت شده در این دوربین را می‌توانید به پلیس و دیگر مقامات اعلام کنید تا هر چه سریع‌تر چهره این سارق را شناسایی کنند و قطعات سرقت شده را سریعا به شما برگردانند.

ثبت لحظات دیدنی

این دوربین داخل خودرو می‌تواند در سفرها نیز به شما کمک کند. افرادی که با خانواده و دوستان اقدام به سفر می‌کنند، شادی و لذت خوش داخل اتومبیل را می‌توانند ثبت کنند. ثبت لحظات خوش و شیرین یکی از بزرگترین مزیت‌های این دوربین‌های داخل خودرو هستند. برای افرادی که علاقمند به سفر هستند، این ویژگی می‌تواند آن‌ها را ترغیب به خرید این دوربن بکند.

کیفیت بالای فیلمبرداری

 یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های تعبیه شده در این دوربین‌ها کیفیت بالای تصاویر آن‌ها است. کیفیت ضبط شده این دوربین‌ها گاهی p1080 نیز هست و کیفیت تصاویر در آن‌ها از دوربین‌های گوشی و هر وسیله دیگری بالاتر است.

اتصال به اینترنت

اتصال به اینترنت یک ویژگی بسیار جذاب دوربین داخل خودرو است. این ویژگی باعث می‌شود که افراد بتوانند تصاویر ضبط شده آن را از طریق تلفن همراه، لپ تاپ یا تبلت مشاهده کنند. سرویس‌های بلادرنگ استفاده شده در آن‌ها امکان پخش زنده از داخل ماشین را فراهم می‌کنند. همچنین بسیاری از آن‌ها توانایی ارسال ایمیل یا پوش نوتیکفیشن به صورت بلادرنگ و زنده را دارند که می‌تواند شما را سریع‌تر از حالت عادی از وقوع یک اتفاق در داخل ماشین آگاه کند.

جی‌پی‌اس

استفاده از تکنولوژی جی‌پی‌اس (GPS ) در این دوربین‌ها نیز می‌تواند برای شما مفید باشد. از این تکنولوژی می‌توانید برای مسیریابی و ردیابی استفاده کنید. البته همه این دوربین‌ها چنین ویژگی ندارند  اما در اکثریت آن‌ها این توانایی وجود دارد. در بسیاری از دوربین‌ها از این ویژگی برای ردیابی ماشین به وقت سرقت استفاده می‌شود چرا که محل ماشین قابل ردیابی است. پلیس می‌تواند در زمانی کوتاه از طریق این اطلاعات خودرو را سریعا پیدا کند.

ضبط صدا

توانایی ضبط صدا نیز یکی از ویژگی‌هایی است که تقریبا در اکثر این دوربین‌ها دیده می‌شود. استفاده از ویژگی ضبط صدا باعث می‌شود که بتوانید از صداهای درون اتومبیل یک نسخه داشته باشید.

بهینگی در مصرف باتری

یک توانایی دیگر که در این دوربین‌ها تعیین شده این است که گزینه‌هایی دارند که می‌توانند به محض تشخیص یک لرزش یا برخورد شروع به روشن‌شدن یا فیلم‌برداری کنند. این مزیت باعث می‌شود که مصرف انرژی این دوربین‌ها به شدت کم شود و صرفه جویی زیادی در برق یا طول عمری باتری شود.

سنسور گرماسنج

برخی از این دوربین‌ها به سنسورهای تشخیص گرما نیز متصل هستند تا حتی اگر ماهرترین سارقان بدون ایجاد لرزش و ضربه وارد ماشین شوند، دوربین داخل خودرو حضور آن‌ها را تشخیص بدهد.

دید در شب

دید در شب نیز یکی دیگر از چند ویژگی دوربین‌های داخل خودرو است. تصاویری که در زمان تاریکی هوا توسط دوربین درون خودرو به ثبت می‌رسد، با استفاده از مادون قرمز ضبط می‌شود. همین موضوع باعث می‌شود که کیفیت فیلمبرداری این دوربین‌ها در شب نیز همانند روز بسیار عالی باشد. ویژگی دید در شب یکی از بهترین خصوصیات این دوربین‌های درون خودرو است.

یکی دیگر از ویژگی‌های دوربین ثبت وقایع ماشین که موجب افزایش فروش دوربین داخل خودرو شده، رهگیری افرادی است که هنگام پارک به ماشین شما برخورد کرده و اقدام به فرار می‌کنند. معمولا این اتفاق برای خیلی از افراد افتاده است که ماشین خود را در کوچه یا محلی پارک کرده و هنگام برگشت، متوجه می‌شوند که خودرویی به ماشین آن‌ها زده و فرار کرده است. اگر صاحب خودرو کمی وجدان داشته باشد با گذاشتن شماره همراه، خود را معرفی کرده و خسارت را می‌پذیرد. اما اگر شخصی اینگونه نبوده و فرار کند، شما می‌توانید با ارائه آن به مراجع قضایی اقدام به رهگیری پلاک آن کنید. این دوربین‌ها همچنین در بسیاری از مواقع مانند یک دوربین مداربسته عمل کرده و اتفاقات ناگوار را نیز ضبط کرده است. دوربین داخل خودرو دارای ویژگی‌های فنی زیر نیز می‌باشد:

  • قابلیت ضبط بر روی موبایل و تبلت
  • دارای باتری اضطراری
  • دوربین با امکان دید ۱۴۰درجه
  • قابلیت نصب حافظه اضافی تا ۳۲ گیگ
  • قابلیت اجرا در سیستم‌های اندروید و ios
  • قابلیت آنلاین

چند نکته قبل از خرید دوربین داخل خودرو

اگر به دنبال مراکز فروش دوربین داخل خودرو هستید، بهتر است قبل از مراجعه به آن‌ها به چند نکته مهم توجه کنید. ابتدا اینکه اگر گوشی موبایل یا تبلت ندارید، خرید این دوربین هیچ کمکی به شما نمی‌کند چراکه همانطور که از نامش پیداست، این دوربین برای ثبت وقایع ساخته شده و برای ذخیره اطلاعات نیاز به یک دستگاه ارتباطی نظیر موبایل دارد. نکته بعدی که قبل از خرید این دوربین‌ها باید به آن توجه کرد، مشخص کردن یک فضای مناسب برای نصب آن است. البته سایت دوردیدتک با آگاهی از این موضوع سعی کرده تا دوربین‌های خود را به گونه‌ای عرضه کند تا امکان نصب آن برای تمامی خودروهای ایرانی فراهم باشد. بهترین مکان برای نصب آن لچکی، آینه جلو و شیشه پشت خودور می‌باشد.

فروش دوربین داخل ماشین

بهتر است دوربین‌های محسوس و کوچکی تهیه کنید تا سارقان به تصور دوربین‌های عکاسی آن را به سرقت نبرند. برخی از دوربین‌های موجود در بازار به شکل دوربین‌های عکاسی بوده و همین امر توجه سارقان را به خود جلب کرده و اقدام به ربودن آن می‌کنند. بنابراین توصیه می‌شود در صورت خرید چنین دوربین‌هایی، آن را به گونه‌ای نصب کنید که جلب توجه نکند.

ویژگی های دوربین داخل خودرو | امکانات دوربین داخل خودرو | دوربین فیلم برداری داخل خودرو | دوربین عکس برداری داخل ماشینسخن پایانی

سایت دوردیدتک یکی از معتبرترین مراکز فروش دوربین داخل خودرو می‌باشد. بسیاری از مراکز فروش متاسفانه به استانداردهای خودروهای ایرانی توجه نکرده و با عرضه دوربین‌های خارجی که مطابق با استانداردها و شرایط خودروهای اروپایی و آمریکایی تولید شده، کار را برای نصب آن سخت کرده‌اند. اما سایت دوردیدتک با توجه به این مسئله توانسته دوربین‌هایی را عرضه کند که تمام افراد بتوانند از آن برای خودروهای خود استفاده کنند. دوربین‌های ثبت وقایع خودرو با کارایی منحصربفرد خود، امنیت ماشین‌ها را بسیار بالا برده و کار را برای سارقان بشدت سخت کرده است. شما می‌توانید با سفارش آن از سایت دوردیدتک از مزایای بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید.