دوربین فیلمبرداری خودرو برند وای فو VIOFO
دوربین فیلمبرداری خودرو وای فو

ویژگی های دوربین فیلمبرداری خودرو وای فو

در این روزهایی که میزان سرقت اتومبیل و تصادف بسیار زیاد شده است، نیاز به یک دوربین مداربسته در داخل خودرو بیش از هر زمانی احساس می‌شود. اگر شما هم قصد دارید یک دوربین داخل خودرو تهیه کنید، بهتر است توجه زیادی به برند آن داشته باشید. اگر دوربین شما برند مشهوری نداشته باشد، شک نکنید روزی به مشکل بزرگی خواهد خورد. اما اگر یک دوربین فیلمبرداری خودرو وای فو خریداری کنید، خیالتان از بابت کیفیت دوربین و مقاومت آن راحت خواهد بود. با ما همراه باشید، چون در ادامه این مطلب وبلاگ دوردیدتک دوربین خودرو وای فو را به شما معرفی می‌کنیم.

دوربین ماشین برند وای فو VIOFO

دوربین فیلمبرداری خودرو وای فو

دوربین‌های مدل وای فو (VIOFO) مزایای بسیار زیادی را در اختیار مالکین خودرو قرار می‌دهند. شاید قرار باشد برای خرید این دوربین‌ در درجه اول هزینه کنید، اما مطمئنا با این کار جلوی بسیاری از خرج‌های بیهوده ماشین خود را می‌گیرید. دوربین‌های محافظت از خودروی وای فو کاربردهای جالب توجه‌ای داشته و امکاناتی فوق‌العاده‌ای دارند. خرید این دوربین‌ها می‌تواند آمار سرقت و حتی تصادفات رانندگی را هم کاهش دهد.

کیفیت فیلمبرداری بسیار عالی

یکی از بهترین مزایای دوربین فیلمبرداری خودرو وای فو کیفیت تصویربرداری عالی آن است. این دوربین می‌تواند از کلیه وقایعی که چه در داخل و در خارج از خودروی شما رخ می‌دهد، با کیفیت بسیار خوبی تصویربرداری کند. در نظر داشته باشید که حرکت ماشین هم باعث نمی‌شود که به کیفیت فیلمبرداری این دوربین‌ها خدشه‌ای وارد شود.

دوربین فیلمبرداری خودرو برند وای فو VIOFO

قیمت مقرون به صرفه

شاید با خود تصور کنید که خرید یک دوربین داخل خودرو چقدر سخت است و برای آن باید هزینه بسیار زیادی پرداخت کنید. دوربین‌های مداربسته وای فو با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب به فروش می‌رسند. اکثر دوربین‌هایی که با برند معتبر در بازار به فروش می‌رسند، قیمت بالایی دارند. اما با یک مقایسه کوچک و یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید متوجه تفاوت قیمت‌ها و مناسب بودن تعرفه دوربین فیلمبرداری خودرو وای فو شوید.

باتری‌های بسیار قوی دوربین خودرو وای فو

یکی از خصوصیاتی که دوربین‌های برند وای فو از آن برخوردار هستند، باتری‌های بسیار قوی است. دوربین‌های وای فو ساعت‌ها بدون توقف می‌توانند تصویربرداری کنند و باتری‌های بسیار قدرتمندی دارند. در ضمن طول عمر این باتری‌ها هم بسیار زیاد است. اما دوربین‌هایی که برند  معتبری ندارند، ممکن است از باتری‌های خوبی هم برخوردار نباشند.

قابلیت اتصال به انواع نمایشگر

دوربین‌های فیلمبرداری خودرو برند وای فو قابلیت اتصال به نمایشگرهای گوناگون مانند تلویزیون، گوشی، لپ تاپ و سایر موارد از این دست را دارد. چنانچه شما در محل کار، خانه، پارک و هر مکان دیگری باشید و ماشین شما دور از دسترس تان باشد، می‌توانید تصاویر در حال ضبط دوربین را بر روی نمایشگر خود تماشا کنید و در واقع از امنیت خودروی خود اطمینان حاصل کنید.

حافظه داخلی مناسب

از مزایایی که حتما یک دوربین مداربسته خودرو باید از آن برخوردار باشد، باید به حافظه داخلی کافی اشاره کرد. اگر حافظه داخلی دوربین زیاد نباشد، امکان دارد در برخی از مواقع بدون اینکه مالک خودرو متوجه شود، ضبط دوربین متوقف گردد. شما می‌توانید با خرید دوربین خودرو وای فو به نوعی، خیال خود را از بابت حافظه داخلی دوربین خودرو راحت کنید.

دوربین فیلمبرداری خودرو مدل وای فو

قابلیت دید در شب

دوربین محافظت از خودرو وای فو مزایای متعددی دارد که یکی از بهترین مزایای این دوربین‌ها، قابلیت دید در شب است. با توجه به اینکه دوربین‌های وای فو از مادون قرمز برخوردار هستند، می‌توانند تصاویر شب را هم با بهترین کیفیت در اختیار مالک خودرو قرار دهند.

فیلمبرداری بدون لرزش و موج زدگی

زمانی که در حال رانندگی هستید، خودروی شما بارها و بارها دچار لرزش می‌شود. طبیعی است که با وجود این لرزش‌ها، کیفیت تصویربرداری دوربین کاهش پیدا کند. اما اگر یک دوربین خودرو وای فو خریداری کنید، چنین مشکلی نخواهید داشت. به این علت که دوربین‌های وای فو از سنسور حذف لرزش‌های ماشین برخوردار هستند و می‌توانند تصاویر را بدون هیچ لرزشی به شما تحویل دهند. سنسور حذف لرزش خودرو یکی از بهترین خصوصیاتی است که دوربین مداربسته وای فو دارد.

کاربردهای جالب توجه دوربین فیلمبرداری خودرو وای فو

خرید یک دوربین مداربسته خودرو همانند این است که شما یک نگهبان تمام وقت برای خودروی خود استخدام کردید. این دوربین می‌تواند در مواقع بحرانی به کمک شما بیاید. مثلا زمانی که ماشین شما و یا قطعه‌ای از آن به سرقت می‌رود، شما می‌توانید از فیلم ضبط‌ شده دوربین خودروی خود به عنوان یک مدرک معتبر برای شناسایی سارق استفاده کنید.

از آنجایی که دوربین‌های برند وای فو دارای ۳ لنز با کیفیت هستند، می‌توانند صحنه‌های تصادف را با بیشترین وضوح در اختیار شما قرار دهند. مثلا زمانی که شما تصادف کرده‌اید و مقصر تصادف نیستید، نیازی نیست خود را به آب و آتش بزنید. کافیست فیلم ضبط ‌شده دوربین خودرو را به مامورین راهنمایی و رانندگی نشان دهید و عدم گناه‌کار بودن خود را ثابت کنید.

اگر یکی از لنزهای دوربین خود را بر روی سپر عقب خودرو نصب کنید، می‌توانید از وقایع پشت ماشین خود با بهترین کیفیت فیلمبرداری کنید. اگر خودرویی از پشت به شما بزند، لنز پشت ماشین شما تصاویر را به شکل ایده‌آلی ثبت و ضبط خواهد کرد. چنانچه در پارک کردن خودرو مشکل دارید و یا مبتدی هستید هم می‌توانید از دوربین آیینه‌ای و عقب وای فو استفاده کرده و به سادگی اتومبیل خود را پارک کنید.

جمع‌بندی

در این مطلب نکاتی در خصوص دوربین فیلمبرداری خودرو وای فو بیان شد. این دوربین‌ها امکانات شگفت‌انگیزی دارند و برای خرید آن هم شما هزینه منصفانه‌ای را پرداخت خواهید کرد. تهیه این دوربین‌ها باعث می‌شود بسیاری از هزینه‌های قبلی که شما برای خودروی خود انجام می‌دادید، به دست فراموشی سپرده شوند. برای خرید دوربین خودرو مورد علاقه خود می‌توانید به قسمت فروشگاهی سایت دوردیدتک مراجعه کنید و در این صفحه انواع دوربین‌های داخل خودروی وای فو را مشاهده کنید. در سایت دوردیدتک تنوع محصول بسیار بالا می‌باشد.