دوربین محافظت خودرو
دوربین محافظت خودرو | آشنایی با کاربردها و ویژگی‌های این دوربین

دوربین محافظت خودرو

یکی از وسایل بسیار مهم جانبی ماشین که امروزه در جهان کاربردهای بسیار زیادی دارد و امتحان خود را پس داده است، دوربین محافظت خودرو است. این دوربین می‎تواند در مواقع بحرانی به کمک شما بیاید و از بروز حادثه‌های بد برای خودروی شخصی شما جلوگیری کند. از این دوربین می‌توان به عنوان نوعی نگهبان برای وسیله نقلیه شما یاد کرد. در این مطلب وبلاگ دوردیدتک به معرفی دوربین محافظت خودرو می‌پردازیم.

خرید دوربین محافظت خودرو

کاربردهای دوربین محافظت خودرو

اصلی‌ترین کار تمامی دوربین‌هایی که در بازار وجود دارند، ضبط و ثبت تمامی جریان‌ها است. دوربین محافظت خودرو نیز همین گونه است. تنها تفاوت این دوربین‌ها با دیگر دوربین‌های موجود در بازار این است که دوربین محافظت ماشین، از وقایعی که ممکن است برای خودروی شخصی شما رخ بدهد، تصویربرداری کرده و این تصاویر را در اختیار شما قرار می‌دهد. وقایعی همانند سرفت از خودرو، زورگیری، مزاحمت برای شما و سایر موارد از این دست، تصاویری هستند که به وسیله این دوربین‌ها به ثبت می‌رسند.

برای مثال ممکن است با ماشین خود در یک مسیر در حال حرکت باشید و چند نفر به قصد مزاحمت و زورگیری جلوی شما را بگیرند. در این مواقع بهتر است که مقاومت نکنید و کار را به دوربین محافظت خودرو واگذار کنید. تصاویری که با بهترین کیفیت توسط این دوربین‌ها ثبت می‌شوند، به شما کمک می‌کند که زورگیر و افراد مزاحم را به سادگی شناسایی کنید و خسارت ماشین خود را دریافت نمایید. این تنها یکی از چندین کاربرد دوربین محافظت ماشین است.

هنگامی که شما تصادف می‌کنید دو امکان وجود دارد؛ یا مقصر تصادف شما هستید یا خیر؛ اگر مقصر تصادف نباشید می‌توانید در حضور مامور راهنمایی و رانندگی با استناد به این دوربین‌ها بی گناهی خود را به سادگی اثبات کنید. همچنین زمانی که خودروی شما در محلی پارک است، ممکن است مورد آزار و اذیت قرار بگیرد. در این شرایط هم با مراجعه به کلانتری  و به نمایش درآوردن فیلم‌های ضبط‌شده، می‌توانید فرد مجرم را پیدا کنید.

دوربین محافظت خودرو

دوربین محافظت ماشین چندین مدل گوناگون دارد که شما می‌توانید بر حسب سلیقه خود یکی از این مدل‌ها را تهیه کنید. این دوربین‌ها به طور معمول از کیفیت بسیار بالای تصویربرداری برخوردار هستند. البته به شرط اینکه شما یک برند معتبر مثل وای فو را انتخاب کنید.

سایر قابلیت‌های دوربین محافظت خودرو

همانطور که در ابتدای این مقاله نیز گفته شد، دوربین محافظت ماشین مزایای متعدد و تاثیرگذاری دارد که در صورت استفاده متوجه آن‌ها خواهید شد. از مهم‌ترین مزایای این دوربین‌ها می‌توان به سه لنز باکیفیت آن اشاره کرد. این سه لنز از قابلیت تصویربرداری بسیار عالی برخوردار هستند و وضوح تصویری فوق‌العاده دارند. دوربین محافظت خودرو، به غیر از مزایایی چون ضبط کلیه حوادث، شناسایی سارقین و افراد مزاحم، کاربردهای جالب توجه دیگری هم دارد که در ادامه آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

راهنمای پارک خودرو

ممکن است شما راننده تازه‌کار باشید و برای پارک کردن خودروی خود با مشکلاتی دسته و پنجه نرم کنید. از آنجایی که پارک کردن خودرو برای شما سخت است، پس بهتر است برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به ماشین خود، یکی از دوربین‌های محافظت خودرو را خریداری کنید. برای پارک ساده و راحت خودروی خود می‌توانید یکی از ۳ لنز دوربین محافظت ماشین خود را پشت ماشین متصل کنید و به کمک آن خودروی خود را پارک کنید. با انجام این فرآیند خیال از بابت سلامت ماشین خود نیز راحت خواهد بود. این یکی از تاثیرگذارترین ویژگی‌های دوربین محافظت خودرو است.

استفاده در سفر

اگر قصد دارید لحظات زیبا و خاطره‌انگیز سفر خود را به تصویر بکشید، استفاده از دوربین محافظت خودرو، یکی از بهترین گزینه برای شما است. از آنجایی که کار تصویربرداری در داخل خودرو بسیار سخت است و همواره با لرزش همراه می‌شود، شما می‌توانید با استفاده از دوربین محافظت ماشین خود، بدون هیچ نوع لرزشی فرآیند فیلمبرداری از داخل و بیرون خودرو را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. دوربین محافظت خودرو، با بهترین کیفیت لحظات شیرین شما را ثبت و ضبط می‌کند.

دسترسی ساده به بخش آرشیو دوربین

از بهترین مزایای دوربین محافظت خودرو می‌‎توان دسترسی ساده به آرشیو آن را نام برد. دوربین محافظت خودرو، درست مثل دیگر دوربین‌هایی که در مکان‌های عمومی قرار داده می‌شوند، توسط سیم، وای فای، گیرنده و سایر موارد مشابه، در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به این موضوع شما می‌توانید با مراجعه به موبایل خود، تصاویر ضبط‌شده را تماشا کنید. سهولت و سادگی در دسترسی به فیلم‌های دوربین محافظت ماشین یکی از اصلی‌ترین مزایای این دوربین‌ها به شمار می‌رود.

مزایای استفاده از دوربین محافظت خودرو برای شما

اگر یکی از دوربین‌های محافظت از خودرو را خریداری کنید، از امکانات متعدد و بسیار جذابی برخوردار خواهید شد. این امکانات عبارتند از:

  • وجود ۳ لنز با کیفیت عالی برای نصب در جلو، عقب و داخل ماشین شما
  • قابلیت نصب و استفاده در هر خودروی ایرانی و خارجی
  • تصویربرداری در شب با نهایت وضوح و کیفیت ممکن
  • برخورداری از سیستم حالت پارکینگ
  • وجود سنسور لرزش و حرکت
  • ضبط صدا با کیفیت بسیار عالی
  • باتری بسیار قوی و مقاوم
  • قابلیت نصب کارت حافظه
  • ضبط ویدئو به صورت یک هفته مکرر
  • عدم موج‌زدگی در زمان رانندگی

خرید یک دوربین محافظت خودرو می‌تواند فواید بسیار زیادی برای شما داشته باشید و از بروز اتفاقات ناگوار برای خودروی شخصی شما جلوگیری کند. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که وقت را برای تهیه یکی از این دوربین‌ها تلف نکنید.

کاربردهای دوربین محافظت خودرو

سخن پایانی

در این مطلب وبلاگ دوردیدتک به معرفی دوربین محافظت خودرو پرداختیم و متوجه مزایای متعدد این دوربین شدیم. این دوربین می‌تواند برای خودروی شما نقش یک نگهبان بیدار را بازی کند. سعی کنید برای خرید دوربین محافظت خودرو، به هیچ عنوان عجله نکنید و خرید خود را از یک فروشگاه باسابقه و معتبر انجام دهید. فروشگاه اینترنتی دوردیدتک با افتخار اعلام می‌کند که باکیفیت‌ترین و بهترین دوربین‌های محافظت خودرو را با قیمت بسیار مناسب به فروش می‌رساند.