فروش دوربین داخل خودرو
فروش دوربین داخل خودرو

فروش انواع دوربین داخل خودرو

دوربین‌ها ابزاری برای ثبت وقایع تلخ و شیرین بوده و سال‌ها است که نقش مهمی در زندگی انسان‌ها ایفا کرده‌اند. دوربین‌ها کارایی‌های مختلفی دارند که یکی از مهمترین مزیت آن‌ها برقراری امنیت در مکان‌های مختلف از جمله خودرو می‌باشد. بازار فروش دوربین داخل خودرو این روزها داغ شده و بسیاری از افراد برای بالا بردن ایمنی خودروی خود اقدام به نصب آن کرده‌اند. دوربین داخل خودرو مانند دوربین‌های مداربسته وظیفه ثبت وقایع را داشته و کمک بسیاری به صاحبان آن می‌کند. به طور مثال، هنگام تصادف، شما می‌توانید با ارائه آن به افسر راهنمایی و رانندگی ثابت کنید که مقصر نیستید. معمولا بسیاری از افراد هنگام تصادف علی رغم اینکه مقصر نیستند، اما نمی‌توانند این مسئله را ثابت کنند. همچنین سارقان با آگاهی از این وجود این دوربین‌ها دیگر اقدام به ربودن خودروی شما نمی‌کنند.

فروش دوربین داخل خودرو

بهترین مرکز فروش دوربین داخل خودرو

دوربین‌های ثبت وقایع خودرو چند سالی است که وارد بازار ایران شده و برخی از شرکت‌های خودروسازی با نصب آن توانسته‌اند امنیت ماشین‌های تولیدی خود را به طور قابل ملاحظه‌ای بالا ببرند. سایت دوردیدتک با فروش دوربین‌ داخل خودرو به اتومبیل‌هایی که فاقد دوربین‌های ثبت وقایع به صورت پیش فرض هستند، این امکان را به صاحبان آن داده تا با خرید و نصب این دوربین، امنیت ماشین خود را بالا ببرند. به دلیل نبود فضای تعریف شده برای نصب دوربین‌ها ثبت وقایع در خودروهای ایرانی، امکان نصب آن وجود ندارد. اما، این شرکت با در نظر گرفتن سبک خودروهای ایرانی و فضای داخلی آن، دوربین‌ها را به گونه‌ای طراحی کرده است تا مطابق با استانداردهای خودروهایی نظیر پراید، پژو، سمند و غیره باشد.

افزایش فروش دوربین داخل خودرو در کشور

پس از اینکه دوربین‌های ثبت وقایع خودرو توانستند با عملکرد مناسب خود امنیت ماشین‌ها را بالا ببرند، بسیاری از صاحبان به این فکر افتادند تا با نصب آن خیال خود را از بابت سرقت و تصادف راحت کنند. توصیه می‌شود این دوربین‌ها را به گونه‌ای نصب کنید که سارقان از وجود آن باخبر نشوند چراکه ممکن است با شکستن شیشه ماشین، آن را از بین ببرند. البته سایت دوردیدتک یکی از معتبرترین مراکز فروش دوربین داخل خودرو با علم به این قضیه، ویژگی آنلاین این دوربین‌ها را نیز به آپشن‌های خود اضافه کرده و تمامی اتفاقات رخ داده درون موبایل یا تبلت شما در صورت سینک بوده آن، ذخیره می‌شود. باز با این حال بهتر است کسی متوجه این دوربین‌ها نباشد. البته در معرض دید گذاشتن آن نیز مزیت‌هایی دارد که بسیاری از سارقان با دیدن این دوربین‌ها قید دزدی از ماشین شما را می‌زنند.

ویژگی‌ دوربین‌ داخل خودرو

دوربین‌های داخل خودرو علاوه بر اینکه امنیت خودروی شما را افزایش می‌دهند دارای چند ویژگی منحصربفرد نیز هستند که باعث افزایش فروش دوربین داخل خودرو در کشور شده است. بسیاری از افراد هنگام تصادف با اینکه مقصر نیستند، اما نمی‌توانند این مسئله را ثابت کنند. البته قوانین راهنمایی و رانندگی در ایران به گونه‌ای است که حتی اگر درمواقعی مقصر نباشید، طبق قانون بازهم این شما هستید که مجازات می‌شوید. با این حال بسیاری از افراد توانسته‌اند به کمک این دوربین‌ها از خود در برابر افسران راهنمایی و رانندگی دفاع کنند.

یکی دیگر از ویژگی‌های دوربین ثبت وقایع ماشین که موجب افزایش فروش دوربین داخل خودرو شده، رهگیری افرادی است که هنگام پارک به ماشین شما برخورد کرده و اقدام به فرار می‌کنند. معمولا این اتفاق برای خیلی از افراد افتاده است که ماشین خود را در کوچه یا محلی پارک کرده و هنگام برگشت، متوجه می‌شوند که خودرویی به ماشین آن‌ها زده و فرار کرده است. اگر صاحب خودرو کمی وجدان داشته باشد با گذاشتن شماره همراه، خود را معرفی کرده و خسارت را می‌پذیرد. اما اگر شخصی اینگونه نبوده و فرار کند، شما می‌توانید با ارائه آن به مراجع قضایی اقدام به رهگیری پلاک آن کنید. این دوربین‌ها همچنین در بسیاری از مواقع مانند یک دوربین مداربسته عمل کرده و اتفاقات ناگوار را نیز ضبط کرده است. دوربین داخل خودرو دارای ویژگی‌های فنی زیر نیز می‌باشد:

  • قابلیت ضبط بر روی موبایل و تبلت
  • دارای باتری اضطراری
  • دوربین با امکان دید ۱۴۰درجه
  • قابلیت نصب حافظه اضافی تا ۳۲ گیگ
  • قابلیت اجرا در سیستم‌های اندروید و ios
  • قابلیت آنلاین

خرید و فروش دوربین داخل خودرو

چند نکته قبل از خرید دوربین ثبت وقایع خودرو

اگر به دنبال مراکز فروش دوربین داخل خودرو هستید، بهتر است قبل از مراجعه به آن‌ها به چند نکته مهم توجه کنید. ابتدا اینکه اگر گوشی موبایل یا تبلت ندارید، خرید این دوربین هیچ کمکی به شما نمی‌کند چراکه همانطور که از نامش پیداست، این دوربین برای ثبت وقایع ساخته شده و برای ذخیره اطلاعات نیاز به یک دستگاه ارتباطی نظیر موبایل دارد. نکته بعدی که قبل از خرید این دوربین‌ها باید به آن توجه کرد، مشخص کردن یک فضای مناسب برای نصب آن است. البته سایت دوردیدتک با آگاهی از این موضوع سعی کرده تا دوربین‌های خود را به گونه‌ای عرضه کند تا امکان نصب آن برای تمامی خودروهای ایرانی فراهم باشد. بهترین مکان برای نصب آن لچکی، آینه جلو و شیشه پشت خودور می‌باشد.

بهتر است دوربین‌های محسوس و کوچکی تهیه کنید تا سارقان به تصور دوربین‌های عکاسی آن را به سرقت نبرند. برخی از دوربین‌های موجود در بازار به شکل دوربین‌های عکاسی بوده و همین امر توجه سارقان را به خود جلب کرده و اقدام به ربودن آن می‌کنند. بنابراین توصیه می‌شود در صورت خرید چنین دوربین‌هایی، آن را به گونه‌ای نصب کنید که جلب توجه نکند.

ویژگی های دوربین داخل خودروسخن پایانی

سایت دوردیدتک یکی از معتبرترین مراکز فروش دوربین داخل خودرو می‌باشد. بسیاری از مراکز فروش متاسفانه به استانداردهای خودروهای ایرانی توجه نکرده و با عرضه دوربین‌های خارجی که مطابق با استانداردها و شرایط خودروهای اروپایی و آمریکایی تولید شده، کار را برای نصب آن سخت کرده‌اند. اما سایت دوردیدتک با توجه به این مسئله توانسته دوربین‌هایی را عرضه کند که تمام افراد بتوانند از آن برای خودروهای خود استفاده کنند. دوربین‌های ثبت وقایع خودرو با کارایی منحصربفرد خود، امنیت ماشین‌ها را بسیار بالا برده و کار را برای سارقان بشدت سخت کرده است. شما می‌توانید با سفارش آن از سایت دوردیدتک از مزایای بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید.