مشاهده ویدیو دوربین های Reolink در مرورگر | مشاهده تصاویر دوربین مداربسته در مرورگر کروم
نحوه مشاهده دوربین های Reolink در مرورگر

آموزش نحوه ی مشاهده تصاویر و ویدیو های دوربین های reolink در مرورگر

در این مقاله دوردیدتک قصد داریم روش مشاهده دوربین های Reolink در مرورگر که بسیار راحت و ساده می باشد را به صورت مرحله ای و گام به گام توضیح دهیم.

راه های بسیاری برای دیدن فیلم های گرفته شده توسط دوربین های Reolink وجود دارد. شما می توانید فیلم ها را از طریق نرم افزار   Reolink Client ما در رایانه ،Reolink App  در تلفن های هوشمند و نرم افزار های ( Blue Iris, MileStone, Ispy, Digital  WatchDog, Sighthound Video, Security Spy, Synology, Qnap, IP Cam Viewer, TinyCam, Evocam, و غیره ) مشاهده کنید و در حال حاضر با آخرین نسخه از سیستم عامل دوربین IP، شما می توانید به فیلم های گرفته شده توسط دوربین های IP خود از طریق مرورگرها بدون هیچ گونه افزونه ، دسترسی پیدا کنید و ببینید.

تصاویر و ویدیوهای ضبط شده دوربین های ریولینک روی چه مرورگرهایی قابل مشاهده است؟

شما می توانید از مرورگر های IE10  ، IE11 ، Edge ، Google Chrome ، FireFox  و Safari برای دسترسی به دوربین ها استفاده کنید.  فقط با چند مرحله ساده ، شما می توانید از طریق مرورگر وارد دوربین شوید و آن ها به همان شیوه ی نرم افزار Reolink کنترل کنید.

ابتدا ، مطمئن شوید که دوربین مداربسته شما را به آخرین ورژن سیستم عامل به روز رسانی کرده اید.

آدرس IP دوربینتان را بیابید. نرم افزار Reolink را اجرا کنید. شما می توانید آدرس IP را از طریق رابط ورودی چک کنید یا به “ “Devise setting” >> “Network status” بروید تا جزئیات شبکه را بررسی کنید.

 

مشاهده تصاویر دوربین مداربسته در مرورگر کروم

 

مشاهده ویدیو دوربین های Reolink در مرورگر

 

آدرس IP دوربین را در نوار آدرس مرورگر وارد کنید. و ورودی نام کاربری و رمز عبور مربوط به دوربین را وارد کنید.

 

نحوه مشاهده تصاویر دوربین مداربسته در کروم، سافاری، فایرفاکس

 

بعد از ورود ، شما می توانید ویدیو های ضبط شده توسط دوربین را ملاحظه فرمایید.

اگر شما در بارگذاری صفحه بالا موفق نبودید ، شما باید یک مرحله دیگر هم انجام دهید و “HTTP Port” را بر روی نرم افزار Reolink بررسی کنید. به “Device Setting” >> “Network Advanced” >> “Port Setting” بروید  “HTTP Port” را در آنجا بررسی کنید.

 

و سپس به مرورگر بروید و “HTTP Port”  را به انتهای آدرس IP اضافه کنید. برای مثال ۱۹۲٫۱۶۸٫۱۲۰٫۱۸:۸۰ و کلید”Enter” را فشار دهید تا صفحه را بارگیری کنید. شما باید رابط کاربری ورود دوربین Reolink را ببینید.

اگر مشکلی را تجربه کردید با ما درمیان بگذارید.