پرفروش ترین دوربین های خودرو وای فو VIOFO
پرفروش ترین دوربین های خودرو وای فو چه هستند و چه مشخصاتی دارند؟

آشنایی با پرفروش ترین دوربین های خودرو وای فو

دوربین‌های خودرو وای فو یکی از محبوب‌ترین و قدرتمندترین انواع دوربین خودرو در جهان محسوب می‌شوند. این دوبین‌ها به شکل تخصصی برای مدیریت شرایط نوری مختلف در داخل خودرو طراحی می‌شوند و برای ضبط و انتقال تصاویر شفاف در محیط‌های نامساعد کارایی زیادی دارند. در ادامه بعضی از پرفروش ترین دوربین های خودرو وای فو معرفی می‌شوند.

A119 V3 | وای فو

دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل A119V3

این دوربین یکی از با کیفیت‌ترین دوربین‌های خودرو است که شرکت وای فو عرضه می‌کند. قیمت این دوربین به نسبت ویژگی‌ها و امکاناتی که ارائه می‌دهد بسیار مقرون به صرفه محسوب می‌شود. کیفیت تصاویر این دوربین ۴K یا به عبارتی ۴ برابر کیفیت HD است. کیفیت این تصاویر به قدری است که می‌توانید کوچک‌ترین جزئیات را در آنها تشخیص دهید و حتی از آن برای ضبط خاطرات خود استفاده کنید. این کیفیت در کنار قیمت مقرون به صرفه، از ویژگی‌های اصلی این دوربین در تبدیل شدن به یکی از پرفروش ترین دوربین های خودرو وای فو است.

این دوربین که از سنسورهای پیشرفته سونی استفاده می‌کند، در محیط‌های کم نور و تاریک نیز می‌تواند تصاویر بسیار شفافی ضبط کند.علاوه بر این، دوربین وای فو مدل A119 از حالت ضبط در حالت پارک نیز پشتیبانی می‌کند.

چطور برق دوربین خودرو را تامین کنیم ؟

برای دریافت پاسخ این سوال حتما نگاهی به مطلب “روش های تامین برق دوربین خودرو چه هستند و چه ویژگی‌هایی دارند؟” بیندازید.

به این ترتیب در صورتی که هنگام پارک بودن هر اتفاقی برای خودرو شما بیافتد، این دوربین بلافاصله فعال شده و از موقعیت فیلمبرداری می‌کند.همچنین این دوربین به سیستم تشخیص خودکار حرکت مجهز است و به این ترتیب به محض حرکت خودرو شروع به ضبط تصاویر می‌کند.

دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل A129 dou -G IR

دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل A129 یکی از محبوب‌ترین و به روز ترین سیستم‌های دوربین خودرو در جهان محسوب می‌شود. قبل از هر چیز کیفیت تصاویر این دوربین برتری قابل توجهی به دوربین‌های خودرو دیگر دارد. این دوربین همراه با دو لنز ارائه می‌شود که لنز کوچک‌تر قادر به ذخیره تصاویر با استفاده از مادون قرمز و به این ترتیب فیلمبرداری در شب را دارد. دوربین جلو ۱۴۰ درجه زاویه و دوربین کوچک ۱۶۰ درجه زاویه دید دارد و به این ترتیب این دوربین قادر است تمام محیط را پوشش دهد.

از امکانات دیگر این مدل که یکی از پرفروش ترین دوربین های خودرو وای فو محسوب می‌شود، می‌توان به فیلمبرداری در حالت پارک اشاره کرد. هنگامی که خودرو را پارک می‌کنید، دوربین وارد حالت استندبای می‌شود تا مصرف برق کاهش پیدا کند. اما به محض اینکه خودرو حرکت کند، دوربین فعال شده و تصاویر محیط را ضبط و ذخیره می‌کند. به این ترتیب با استفاده از این دوربین نیازی به نگرانی در هنگام پارک خودرو ندارید و می‌توانید با برگشتن به خودرو هر اتفاقی که افتاده باشد را مشاهده کنید.

وای فو مدل A129 dou -G IR | دوردید تک

ویژگی‌های جانبی دوربین A129

علاوه بر موارد فوق، این دوربین محبوب از وای-فای دو بانده نیز بهره می‌گیرد. به این ترتیب می‌توانید از طریق تلفن همراه خود به صورت زنده ویدئوهای این دوربین را دریافت و تماشا کنید. همچنین با استفاده از تلفن همراه خود می‌توانید تنظیمات مختلف دوربین را تغییر داده و به حالت مناسب در بیاورید.

لنز کوچک یا دوربین کوچک این دوربین می‌تواند برای ضبط پشت ماشین، ضبط داخل خودرو و به شکل‌های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. این دوربین زاویه بازتری از دوربین جلویی داشته و فضای بیشتری را پوشش می‌دهد که باعث می‌شود دوربین بسیار مناسبی برای ضبط داخل خودرو باشد.

در پایان امیدواریم از مطالعه این مطلب لذت برده باشید اگر قصد دارید با تاریخچه برند وای فو بیشتر آشنا شوید میتوانید وارد لینک ” مروری بر تاریخچه برند وایفو VIOFO ” شوید.