دوربین خودرو برند VIOFO، برگزیده نشریه بین المللی PCWorld !

نصب دوربین خودرو این روزها در کشورهای توسعه یافته به عنوان یک فرهنگ پذیرفته شده است. بنابراین ابتدا بهتر است برای انتخاب یک برند معتبر، به تجربه مصرف کنندگان در این کشورها سری بزنیم. ( برای مشاهده صفحه محصولات دوربین خودروی وایفو در وبسایت بین المللی Amazon.com اینجا کلیک کنید… )

البته ما نظرات مشتریان خارجی وایفو را ترجمه و برای مطالعه شما، روی صفحه اینستاگرام دوردیدتک منتشر کردیم.

اول ویدیوهای آنباکس و تست محصولات دوربین خودرو را ببینید؛ بعد انتخاب کنید…

ما نماینده رسمی برند VIOFO در ایران هستیم و وظیفه داریم که اطلاعات کاملی در خصوص دوربین های خودرو یا به اصطلاح دشکم، در اختیار کاربران بگذاریم. در همین خصوص، ویدیوهای جعبه گشایی و تست محصولات تولید در رسانه های متعدد دوردیدتک منتشر شده است. برای مشاهده این ویدیوها اینجا کلیک کنید…

 

VIOFOیکی از قدیمی‌ترین و مطرح‌ترین تولیدکنندگان تخصصی دوربین‌های خودرو در جهان است. بسیاری از مدل های دوربین خودرو طراحی شده توسط این شرکت و به وسیله متخصصین این حوزه به عنوان حد اعلا و مبنای ارزیابی عملکرد محصولات سایر برندها شناخته می‌شود.

محصولات شرکت وای فو در جهان به طراحی متمایز، کیفیت تصویر بسیار بالا در شرایطی محیطی مختلف و عمر طولانی شناخته می‌شوند.

برند VIOFO موفق به کسب نشان «انتخاب سردبیر» توسط سایت معتبر PCWorld به عنوان بهترین برند دوربین خودرو از نظر این وب سایت شده است.

Dashcam چشم از ماشین شما برنمی‌دارد!

امروزه بسیاری از خودروهای جدید خارجی به دوربین خودرو مجهز شده‌اند. با پیشرفت تکنولوژی و تولید انواع مختلف از دوربین‌های امنیتی، دوربین ماشین نیز به عنوان یک وسیله جانبی برای خودرو مطرح است و به یک دوربین پرطرفدار تبدیل شده است که امکان افزودن آن به خودروهای قدیمی‌تر و فاقد دوربین نیز فراهم شده است. این وسیله که برخی آن را جعبه سیاه خودرو می‌نامند، مزایای فراوانی دارد. با خرید دوربین فیلمبرداری خودرو از یک فروشگاه معتبر و نصب آن در ماشینتان، خودروی خود را در برابر هرگونه سرقت بیمه کنید!

مزایای استفاده از دوربین ماشین

در حال حاضر با پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه تکنولوژی، انواع دوربین ماشین توسط شرکت‌های مختلف تولید می‌شود که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند. این دوربین‌ها بسته به کاربرد خود در قسمت‌های مختلفی از ماشین نصب می‌شوند؛ از جمله نصب بر روی داشبورد، نصب در کنار آینه جلو، نصب بر روی سقف ماشین و …

امکانات VIOFO Car Camera

کمک به پارک کردن خودرو

در خودروهایی که مجهز به دوربین نیستند، نصب دوربین ماشین در کنار آینه جلو باعث می‌شود دید بهتری به فضای پشت ماشین داشته باشید و به راحتی ماشین خود را پارک کنید. همچنین برخی از این خودروها مجهز به امکان دید در شب هستند که جدا از سایر مزایای آن، به پارک کردن خودرو در تاریکی شب کمک می‌کند.

محافظت از خودرو در برابر سرقت

دشکم از امکان فیلم برداری و ثبت تصاویر برخوردار است و در صورت ورود افراد غیر مجاز و سارقان به خودرو، می‌تواند تصاویر آن‌ها را ضبط کند. همچنین در در صورتی که دوربین به اینترنت متصل باشد، می‌تواند حتی در صورت سرقت خودرو تصاویر را ثبت کرده و به مقصد تعیین شده ارسال نماید.

ثبت اتفاقات جاده‌ای

تصاویر ضبط شده توسط دوربین ماشین مدرک معتبر و قابل ارائه به دفاتر بیمه و پلیس محسوب می‌شوند. بنابراین در صورتی که با خودروی دیگری تصادف کنید، تصاویر ضبط شده توسط دوربین خودرو کمک زیادی به جبران خسارت وارد شده به خودرویتان خواهد کرد.

ثبت خاطرات سفر

یکی دیگر از قابلیت‌های دوربین ماشین ضبط صدا و تصویر در طول سفر است. با نصب دوربین در ماشینتان، می‌توانید صدا و تصویر را در مسیر سفرتان ثبت کنید و سفرهای خود را خاطره انگیزتر از قبل کنید.

خرید بهترین دوربین خودرو

دوربین خودرو یک وسیله پر کاربرد برای انواع ماشین است که نصب آن مزایای فراوانی را برای صاحب خودرو به دنبال دارد. با نصب دوربین ماشین امکان پیگیری ضرر و زیان وارد آمده در صورت سرقت خودرو را برای خود مهیا می‌سازید. جدا از آن نصب دوربین مزایای فراوان دیگری نیز دارد و حتی قابلیت مشاهده تصاویری از داخل ماشین از راه دور را امکان پذیر می‌سازد. فروشگاه اینترنتی دوردیدتک مجموعه متنوعی از انواع دوربین‌های ماشین را به مشتریان گرامی عرضه می‌کند که می‌توانید دوربین مناسب را بسته به کاربردی که از آن انتظار دارید و بودجه‌ای که برای خرید در نظر گرفته‌اید انتخاب کنید. با خرید از فروشگاه دوردیدتک، محصول خریداری شده را با تضمین اصالت و کیفیت و با پست اکسپرس درب منزل تحویل بگیرید.