معرفی اجمالی VIOFO A129 DG

اگر شما هم به رانندگی علاقه دارید و در هنگام رانندگی علاقه به ثبت لحظات دارید می‌توانید دوربین فیلم‌برداری خودرو وای‌فو مدل A129 DG را برای ماشین‌تان تهیه کنید. این مدل در ابعاد جمع‌وجور و وزن ۸۰۰ گرم به بازار عرضه شده‌است. این اندازه سبب شده تا این کالا فضای کمی را در ماشینتان اشغال کند. از ویژگی‌های این دوربین قابلیت فیلم‌برداری با کیفیت Full HD است. شما با استفاده از این Dash Cam قادرید تمامی لحظات را با بالاترین کیفیت ثبت کنید. این مدل قابلیت عکسبرداری دارد. کیفیت عکس‌های ثبت شده توسط این محصول ۲ مگاپیکسل است. از مهمترین امکانات این مدل می‌توان به قابلیت GPS آن اشاره کرد. این ویژگی برای ردیابی خودرو بسیار مناسب است و از گم شدن و دزدیده شدن آن جلوگیری می‌کند. دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل A129 DG به نمایشگر ۲ اینچی مجهز شده است و دوربین عقب، با استفاده از یک پورت mini usb برای برقراری ارتباط با دوربین جلویی استفاده می‌شود.

شاید در صفحات مجازی دیده باشید که لحظات جذاب یا اتفاقات توسط دوربین‌هایی بر روی ماشین‌ها ثبت شده و محبوبیت بالایی پیدا کرده است. این دوربین‌ها که به دوربین‌ها Dash Cam هم شهرت دارند، با قرار گرفتن بر روی خودرو لحظات و اتفاقات را ثبت می‌کنند. برای مثال افرادی که علاقه دارند با ماشین سفر کنند تمایل زیادی دارند که طبیعت و جاده‌های زیبا  را ثبت کنند. در بسیاری از کشورها ماشین‌های پلیس یا اورژانس حتی بسیاری از ماشین‌های عادی بر روی داشبورشان دوربینی قرار گرفته که لحظات و اتفاقات را ثبت می‌کند. اگر برای شما هم ثبت لحظاتتان اهمیت دارد و قصد تهیه این مدل دوربین‌ها را دارید، دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل A129 DG  یکی از گزینه‌هایتان است. در ادامه بیشتر با این مدل آشنا می‌شویم.

طراحی و امکانات

دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل A129 DG تمام آن چیزی است که شما از یک Dash Cam انتظار دارید. این مدل امکانات و ویژگی‌های بسیار کارآمدی دارد. این دوربین به حسگر CMOS با دقت ۲ مگاپیکسل مجهز شده است. حسگر کلیدی‌ترین نقش را در در ثبت تصاویر در دوربین‌های دیجیتال ایفا می‌کند. این مدل قابلیت فیلم‌برداری با کیفیت ۲٫۷K را دارد. این کیفیت بالا موجب شده تا تصاویرتان شفاف و کیفیت بسیار خوبی داشته باشدو برای توضیحات بیشتر بهتر است بدانید این کیفیت از Full HD بالاتر است. تماشای فیلم‌های این دوربین شما را خسته نمی‌کند و تمام این‌ها برای کیفیت بالای این دوربین است. یکی دیگر از امکانات دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل A129 DG  قابلیت عکس‌برداری آن است. رزولوشن عکس این مدل ۲ مگاپیکسل است. کفیت لنز این مدل بی‌نظیر است و می‌توان این کیفیت را از برند سازنده لنز یعنی Sony Starvis Image Sensor متوجه شد. این لنز قابلیت بزرگنمایی تا ۱۰ برابر را دارد. این قابلیت برای ثبت سوژه‌هایی که فاصله دارند بسیار کارآمد است. این مدل به نمایشگر LCD 2 اینی مجهز شده است. از مهمترین ویژگی‌های این کالا GPS آن است. اگر ماشینتان دزیده یا گم شود با استفاده از این قابلیت می‌توانید به آسانی آن را ردیابی کند. یکی دیگر از امکانات این دوربین لرزشگیر تصویر آن است. این خاصیت در جاده‌های ایران که ناهموار است بسیار کارایی دارد. این دوربین قابلیت کنترل از طریق گوشی‌هوشمند را دارد. از دیگر ویژگی‌های این کالا می‌توان به فوکوس خودکار اشاره کرد. ر هنگام رانندگی این دوربین به صورت خودکار سوژه‌ها را تشخیص داده و فوکوس را تنظیم می‌کند.

نگاه کلی